Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
детское мероприятие Табір вихідного дня «Картонний театр» в Харькове

Табір вихідного дня «Картонний театр»

Харьков, 18 февраля 2018 г, 11:00
ПТІцентр ПТІцентр
вул. Клочківська, 3
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
З нашою чарівною Valeria Zamay ваша дитина з новими друзями за один день створить свою власну виставу. Вони самі створять унікальних героїв, яких ще не знав світ, і декорації. Кожен персонаж буде мати свій характер, захопленнями і мріями. Тут буде багато чудес! У героїв з'являться голоси, вони можуть розмовляти або співати. Музичні інструменти допоможуть нам створити атмосферу вистави. Буде неймовірно, як завжди у Школа Магії Театру! Як ми це буде відбуватися - театральні ігри, дитячі акторські тренінги, виготовлення ляльок та декорацій, репетиція, показ. Так! все це за один день! Обід з двох страв о 14:00 Участь - 350 грн.

Заказать и купить билеты на Табір вихідного дня «Картонний театр» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Детское мероприятие Табір вихідного дня «Картонний театр» в Харькове состоится 18 февраля 2018 г, 11:00, ПТІцентр.

З нашою чарівною Valeria Zamay ваша дитина з новими друзями за один день створить свою власну виставу.

Вони самі створять унікальних героїв, яких ще не знав світ, і декорації. Кожен персонаж буде мати свій характер, захопленнями і мріями. Тут буде багато чудес!

У героїв з'являться голоси, вони можуть розмовляти або співати. Музичні інструменти допоможуть нам створити атмосферу вистави.

Буде неймовірно, як завжди у Школа Магії Театру!

Як ми це буде відбуватися - театральні ігри, дитячі акторські тренінги, виготовлення ляльок та декорацій, репетиція, показ. Так! все це за один день!

Обід з двох страв о 14:00

Участь - 350 грн.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber