Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Искатели жемчуга в Харькове

Искатели жемчуга

Харьков, 22 марта 2018 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
50 - 250 грн.
Другие даты 11.04
До события осталось:
2018
2
22
18
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
Прем’єра опери Ж. Бізе ««Шукачі перлів» (перша постановка в Харкові) Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. Лисенка продовжує плідну співпрацю з агентством Senf Theatre Partners, результатом якого цього разу стане перша прем'єра 142 театрального сезону – опера «Шукачі перлів» Жоржа Бізе. Глядачі зможуть побачити та оцінити результат спільної роботи улюблених артистів з командою голландських майстрів. Режисером стане знаменитий актор і креативний постановник Марк Крон, сценографом – творець оформлення більш ніж 300 європейських вистав Карел Шпанхак, художником з костюмів – майстер казкового, фантастичного антуражу Марріт ван дер Бюргт, художником зі світла – неперевершений майстер своєї справи, здатний за допомогою освітлення створювати на сцені дивовижні світи – Алекс Брок. «Шукачі перлів» - це історія протистояння кохання та дружби, ревнощів і почуття обов’язку, що розгортається в екзотичній обстановці загадкового Сходу, завжди привабливого для європейців. Опера була написана 24-річним композитором; вона сповнена пристрастю та натхненними мелодіями. Колоритні масові сцени чергуються в ній з перлинами інтимної лірики. Музика окремих номерів опери набула статусу справжніх хітів: її часто можна почути на радіо та в голлівудських блокбастерах. Однак на харківській сцені вона ніколи не йшла, і цьому важко знайти пояснення. Марк Крон вважає, що основний образ «Шукачів перлів» слід розглядати як «те, з чого зроблені мрії». Тому нерозумно відкидати саму суть, яка робить цю історію чарівною – казку. Вона звертається до наших найглибших страхів і намагань та показує, як в дзеркалі, наші найпотаємніші бажання. Так і історія «Шукачів перлів»: вона часом загадкова і похмура, але оспівуючи головні людські почуття – любов і дружбу – вже більш ніж півтора століття знаходить відгук у серцях глядачів усього світу. Постановка опери в Харкові буде традиційною в кращому сенсі цього слова – адже саме таких вистав, які найбільш повно відповідають «букві і духу» опери XIX століття, за визнанням Марка Крона, зараз дуже не вистачає в Європі. При цьому, постановники не відмовляються від інноваційних технологій і глядачів безумовно чекатимуть яскраві візуальні ефекти, якими славляться сценограф і художник зі світла. Нова вистава занурює глядачів в екзотичну атмосферу чарівного Цейлону і по-новому розповість прекрасну історію кохання жриці Лейли і ловця перлів Надіра, для якого вона стала найдорожчою з усіх перлин. А також змусить співпереживати долі жертовного і мужнього Зурги, друга Надіра, який беззавітно відданий чоловічій дружбі, але також не може здолати любовне почуття до прекрасної, як перлина, Лейли.


Заказать и купить билеты на Искатели жемчуга можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Искатели жемчуга в Харькове состоится 22 марта 2018 г, 18:30, ХАТОБ.

Прем’єра опери Ж. Бізе ««Шукачі перлів»
(перша постановка в Харкові)

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. Лисенка продовжує плідну співпрацю з агентством Senf Theatre Partners, результатом якого цього разу стане перша прем'єра 142 театрального сезону – опера «Шукачі перлів» Жоржа Бізе.

Глядачі зможуть побачити та оцінити результат спільної роботи улюблених артистів з командою голландських майстрів. Режисером стане знаменитий актор і креативний постановник Марк Крон, сценографом – творець оформлення більш ніж 300 європейських вистав Карел Шпанхак, художником з костюмів – майстер казкового, фантастичного антуражу Марріт ван дер Бюргт, художником зі світла – неперевершений майстер своєї справи, здатний за допомогою освітлення створювати на сцені дивовижні світи – Алекс Брок.

«Шукачі перлів» - це історія протистояння кохання та дружби, ревнощів і почуття обов’язку, що розгортається в екзотичній обстановці загадкового Сходу, завжди привабливого для європейців. Опера була написана 24-річним композитором; вона сповнена пристрастю та натхненними мелодіями. Колоритні масові сцени чергуються в ній з перлинами інтимної лірики. Музика окремих номерів опери набула статусу справжніх хітів: її часто можна почути на радіо та в голлівудських блокбастерах. Однак на харківській сцені вона ніколи не йшла, і цьому важко знайти пояснення.

Марк Крон вважає, що основний образ «Шукачів перлів» слід розглядати як «те, з чого зроблені мрії». Тому нерозумно відкидати саму суть, яка робить цю історію чарівною – казку. Вона звертається до наших найглибших страхів і намагань та показує, як в дзеркалі, наші найпотаємніші бажання. Так і історія «Шукачів перлів»: вона часом загадкова і похмура, але оспівуючи головні людські почуття – любов і дружбу – вже більш ніж півтора століття знаходить відгук у серцях глядачів усього світу.

Постановка опери в Харкові буде традиційною в кращому сенсі цього слова – адже саме таких вистав, які найбільш повно відповідають «букві і духу» опери XIX століття, за визнанням Марка Крона, зараз дуже не вистачає в Європі. При цьому, постановники не відмовляються від інноваційних технологій і глядачів безумовно чекатимуть яскраві візуальні ефекти, якими славляться сценограф і художник зі світла.

Нова вистава занурює глядачів в екзотичну атмосферу чарівного Цейлону і по-новому розповість прекрасну історію кохання жриці Лейли і ловця перлів Надіра, для якого вона стала найдорожчою з усіх перлин.

А також змусить співпереживати долі жертовного і мужнього Зурги, друга Надіра, який беззавітно відданий чоловічій дружбі, але також не може здолати любовне почуття до прекрасної, як перлина, Лейли.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber