Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Саша і Тайлер в Харькове

Саша і Тайлер

Харьков, 17 февраля 2018 г, 18:00
ПТІцентр ПТІцентр
вул. Клочківська, 3
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава "Саша і Тайлер" про нас і таких як ми. Ми самі створили цю історію. Нам від 11 до 14 років. Нам дуже важливо щоб ви її почули та побачили. Люди часто кажуть, що підлітки - це дуже складно, що вони мабуть постоять, та почекають поки ми не подорослішаємо і з нами можливо буде розмовляти. Але ми готові до розмов! Ми показували її в Харкові, Київі і Львові та з'ясували, що вона близька людям в різних містах. ЇЇ бачили люди різних віків і вони кажуть, що вона і про них теж. Aвтори п'єси - Маша Портнова, Захар Продан, Маша Зінченко, Маша Кузнецова, Юля Жувакіна, Вероніка Бреус, Кирил Швидченко, Дарья Зайгер (Дарья Медведева), Anzhelika Reznikova, Леонид Кукин (Leonid Olekseyevich Kukin), Кіра Цисарук, Степан Кравець. У цьому році до нас прийшли нові учасники та додали своїх особливих сенсів - Сорочинська Олена, Бухаідзе Георгій, Єлизавета Кравець, Єва Караченцева, Поліна Лущенкова, Мачулін Олексій, Бугаєнко Єлізавета, Олег Нерезенко Студія Школа Магії Театру режисер - Яна Зеленская театральний педагог - Rita Rusina хореограф - Аліна Богданович

Заказать и купить билеты на Саша і Тайлер можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Саша і Тайлер в Харькове состоится 17 февраля 2018 г, 18:00, ПТІцентр.

Вистава "Саша і Тайлер" про нас і таких як ми. Ми самі створили цю історію.

Нам від 11 до 14 років. Нам дуже важливо щоб ви її почули та побачили.

Люди часто кажуть, що підлітки - це дуже складно, що вони мабуть постоять, та почекають поки ми не подорослішаємо і з нами можливо буде розмовляти. Але ми готові до розмов!

Ми показували її в Харкові, Київі і Львові та з'ясували, що вона близька людям в різних містах. ЇЇ бачили люди різних віків і вони кажуть, що вона і про них теж.

Aвтори п'єси - Маша Портнова, Захар Продан, Маша Зінченко, Маша Кузнецова, Юля Жувакіна, Вероніка Бреус, Кирил Швидченко, Дарья Зайгер (Дарья Медведева), Anzhelika Reznikova, Леонид Кукин (Leonid Olekseyevich Kukin), Кіра Цисарук, Степан Кравець. У цьому році до нас прийшли нові учасники та додали своїх особливих сенсів - Сорочинська Олена, Бухаідзе Георгій, Єлизавета Кравець, Єва Караченцева, Поліна Лущенкова, Мачулін Олексій, Бугаєнко Єлізавета, Олег Нерезенко

Студія Школа Магії Театру

режисер - Яна Зеленская

театральний педагог - Rita Rusina

хореограф - Аліна Богданович

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber