Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Опера «Отелло» в Харькове

Опера «Отелло»

Харьков, 24 марта 2018 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
200 - 450 грн.
Другие даты 31.03, 14.04
До события осталось:
2018
2
24
18
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
ПРЕМ’ЄРА!!! ОТЕЛЛО опера 24 березня в 18-30 Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка готує чергову прем'єру: оперний шедевр Дж. Верді «Отелло». У репертуарі театру останніх десятиліть було дві постановки цієї опери (1998 та 2013 року), однак автори нової версії – Армен Калоян (режисер-постановник), Дмитро Морозов (диригент-постановник), Надія Швець (художник-постановник) та Олексій Черникин (хормейстер-постановник) представляють на суд глядачів нову трактовку хрестоматійною історії кохання, підступності і зради. Так, вперше на харківській сцені, опера пройде повністю, без скорочень. «У ній немає жодної зайвої ноти!» - впевнені постановники, і з ними важко не погодитися. «Отелло» в усьому світі вважається вершиною творчості великого Верді. Композитор, який перестав творити на вершині слави (автор визнаних у всьому світі шедеврів, він не написав жодного нового рядка 10 довгих років), створює свій твір на сюжет трагедії великого У. Шекспіра і опера анітрохи не поступається літературному першоджерелу в глибині розкриття образів й драматургічних конфліктів. Сюрпризи чекають на глядачів і в художньому оформленні вистави: поряд з традиційними декораціями в постановці буде використаний сучасний відео-контент. Партії головних героїв – гордого, але довірливого Отелло, підступного Яго, благородного Кассіо виконають провідні солісти театру. Партію Дездемони у прем'єрній виставі виконає співачка з унікальним голосом, яка виступає на кращих сценах світу – неповторна Марія Максакова.

Заказать и купить билеты на Опера «Отелло» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Опера «Отелло» в Харькове состоится 24 марта 2018 г, 18:30, ХАТОБ.

ПРЕМ’ЄРА!!! ОТЕЛЛО опера

24 березня в 18-30

Харківський національний академічний театр опери та балету ім. М. В. Лисенка готує чергову прем'єру: оперний шедевр Дж. Верді «Отелло». У репертуарі театру останніх десятиліть було дві постановки цієї опери (1998 та 2013 року), однак автори нової версії – Армен Калоян (режисер-постановник), Дмитро Морозов (диригент-постановник), Надія Швець (художник-постановник) та Олексій Черникин (хормейстер-постановник) представляють на суд глядачів нову трактовку хрестоматійною історії кохання, підступності і зради. Так, вперше на харківській сцені, опера пройде повністю, без скорочень. «У ній немає жодної зайвої ноти!» - впевнені постановники, і з ними важко не погодитися.

«Отелло» в усьому світі вважається вершиною творчості великого Верді. Композитор, який перестав творити на вершині слави (автор визнаних у всьому світі шедеврів, він не написав жодного нового рядка 10 довгих років), створює свій твір на сюжет трагедії великого У. Шекспіра і опера анітрохи не поступається літературному першоджерелу в глибині розкриття образів й драматургічних конфліктів.

Сюрпризи чекають на глядачів і в художньому оформленні вистави: поряд з традиційними декораціями в постановці буде використаний сучасний відео-контент. Партії головних героїв – гордого, але довірливого Отелло, підступного Яго, благородного Кассіо виконають провідні солісти театру. Партію Дездемони у прем'єрній виставі виконає співачка з унікальним голосом, яка виступає на кращих сценах світу – неповторна Марія Максакова.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber