Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Docu/Хіт. Боббі Джен в Харькове

Docu/Хіт. Боббі Джен

Харьков, 21 мая 2018 г, 19:30
Fabrika Space / платформа "Фабрика" Fabrika Space / платформа "Фабрика"
ул. Благовещенская, 1
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE! DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю. Боббі Джен / Bobbi Jene Ельвіра Лінд / Elvira Lind, Данія, Швеція, Ізраїль, США / Denmark, Sweden, Israel, USA, 2017, 95' Після десяти років у ролі прими знаменитої ізраїльської танцювальної трупи «Батшева» американська танцівниця Боббі Джен Сміт приймає життєво важливе рішення – повернутися до США. Але відірватися від глибоко особистих стосунків виявляється важче, ніж вона очікувала – адже вона змушена покинути свого вчителя, хореографа та кохання всього свого життя і повернутися додому, де на неї чекає непевне майбутнє. Безпосередній та інтимний підхід режисерки Ельвіри Лінд розкриває настіж світ сучасного танцю і оприявнює емоційну трясовину, де переплітаються мистецтво, романтичні стосунки та рішучість. Фільм демонструється мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами. 2017 – нагороди Кінофестивалю «Трайбека» за найкращий повнометражний документальний фільм, найкращу операторську роботу в повнометражному документальному фільмі, найкращий монтаж у повнометражному документальному фільмі; нагорода Кінофестивалю в Філадельфії за найкращий повнометражний документальний фільм; 2018 – почесна нагорода Cinema Eye

Заказать и купить билеты на Docu/Хіт. Боббі Джен можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Docu/Хіт. Боббі Джен в Харькове состоится 21 мая 2018 г, 19:30, Fabrika Space / платформа "Фабрика".

З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE!

DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю.

Боббі Джен / Bobbi Jene

Ельвіра Лінд / Elvira Lind, Данія, Швеція, Ізраїль, США / Denmark, Sweden, Israel, USA, 2017, 95'

Після десяти років у ролі прими знаменитої ізраїльської танцювальної трупи «Батшева» американська танцівниця Боббі Джен Сміт приймає життєво важливе рішення – повернутися до США. Але відірватися від глибоко особистих стосунків виявляється важче, ніж вона очікувала – адже вона змушена покинути свого вчителя, хореографа та кохання всього свого життя і повернутися додому, де на неї чекає непевне майбутнє. Безпосередній та інтимний підхід режисерки Ельвіри Лінд розкриває настіж світ сучасного танцю і оприявнює емоційну трясовину, де переплітаються мистецтво, романтичні стосунки та рішучість.

Фільм демонструється мовою оригіналу (англійською) з українськими субтитрами.

2017 – нагороди Кінофестивалю «Трайбека» за найкращий повнометражний документальний фільм, найкращу операторську роботу в повнометражному документальному фільмі, найкращий монтаж у повнометражному документальному фільмі; нагорода Кінофестивалю в Філадельфії за найкращий повнометражний документальний фільм;

2018 – почесна нагорода Cinema Eye

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber