Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Yatsenko. Tribute в Харькове

Yatsenko. Tribute

Харьков, 06 февраля 2016 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Yatsenko. Tribute Концерт, присвячений неперевершеній Ірині Яценко Вона була справжньою зіркою нашої опери, її чарівний голос та досконала гра вражали всіх глядачів. Ірина Яценко не знала репертуарних обмежень для своєї вдачі, вона з легкістю виконувала партії і Кармен Ж. Бізе і Розіни Дж. Россіні! Історія зберегла яскраві та самобутні образи Графіні з «Пікової дами» Чайковського, Даліли з «Самсона і Даліли» Сен-Санса, Азучени з «Трубадура», Маддалени з «Ріголетто», Амнеріс з «Аїди» Верді, Любаші з «Царевої нареченої» Римського-Корсакова. Але найбільша творча вдача видатної артистки – це Кармен з однойменної опери Бізе. Ірина Яценко в ролі Кармен була чарівно жіночна, інтригувала глядачів своєю непередбачуваністю. Артисти нашого театру представлять концерт в знак пам’яті видатної співачки і виконають найбільш яскраві твори з її репертуару. Солисты: Н. Коваль, В. Козлов, В. Житкова, А. Сребницкий, К. Бахритдинова, Ю. Пискун, А. Шуляк, Е. Старикова, Ч. Билаонов, С. Крыжненко Реж. А. Калоян Дир. А. Калабухин

Заказать и купить билеты на Yatsenko. Tribute можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Yatsenko. Tribute в Харькове состоится 06 февраля 2016 г, 18:30, ХАТОБ.

Yatsenko. Tribute

Концерт, присвячений неперевершеній Ірині Яценко

Вона була справжньою зіркою нашої опери, її чарівний голос та досконала гра вражали всіх глядачів. Ірина Яценко не знала репертуарних обмежень для своєї вдачі, вона з легкістю виконувала партії і Кармен Ж. Бізе і Розіни Дж. Россіні! Історія зберегла яскраві та самобутні образи Графіні з «Пікової дами» Чайковського, Даліли з «Самсона і Даліли» Сен-Санса, Азучени з «Трубадура», Маддалени з «Ріголетто», Амнеріс з «Аїди» Верді, Любаші з «Царевої нареченої» Римського-Корсакова. Але найбільша творча вдача видатної артистки – це Кармен з однойменної опери Бізе. Ірина Яценко в ролі Кармен була чарівно жіночна, інтригувала глядачів своєю непередбачуваністю.

Артисти нашого театру представлять концерт в знак пам’яті видатної співачки і виконають найбільш яскраві твори з її репертуару.

Солисты: Н. Коваль, В. Козлов, В. Житкова, А. Сребницкий, К. Бахритдинова, Ю. Пискун, А. Шуляк, Е. Старикова, Ч. Билаонов, С. Крыжненко

Реж. А. Калоян

Дир. А. Калабухин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber