Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль ХV Международный джазовый фестиваль в Харькове

ХV Международный джазовый фестиваль

Харьков, 07 декабря 2015 г, 19:00
Культурный центр "Инди" Культурный центр "Инди"
ул. Чернышевская, 4'6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Зустрічайте зимовий джаз та додайте людського тепла дітям Героїв! Jazz Bez є найбільш масштабним, тривалим, зрілим джазовим фестивалем, що енергією вільної та експериментальної музики вже 15 років поспіль поєднує десятки міст України і Польщі та презентує шанувальникам джазу тільки найкращих гравців сучасної джазової сцени! Цьогоріч вільна інтелектуальна музика наповнить 15 культурних центрів України та Польщі. Потужні звуки «Jazz Bez» лунатимуть у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Харкові, Краматорську, Києві та Одесі, а також в польських Новіцах, Любліні, Перемишлі, Вроцлаві, Білостоку та Варшаві. Jazz Bez постійно розширює свою географію та дійсно долає кордони: до творення фестивалю вже долучились музиканти зі США, Канади, Японії, Єгипту, Аргентини, Австрії, Данії, Німеччини, Швеції, Великобританії, Нідерландів, Франції, Швейцарії, Португалії, Росії, Ізраїлю, Вірменії, Грузії, Румунії, Білорусії, Литви, Чехії, Польщі та України, а цього року зірковий лайнап фестивалю поповнять джазмени з Індії, Туреччини та Греції.


Заказать и купить билеты на ХV Международный джазовый фестиваль можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль ХV Международный джазовый фестиваль в Харькове состоится 07 декабря 2015 г, 19:00, Культурный центр "Инди".

Зустрічайте зимовий джаз та додайте людського тепла дітям Героїв!

Jazz Bez є найбільш масштабним, тривалим, зрілим джазовим фестивалем, що енергією вільної та експериментальної музики вже 15 років поспіль поєднує десятки міст України і Польщі та презентує шанувальникам джазу тільки найкращих гравців сучасної джазової сцени!

Цьогоріч вільна інтелектуальна музика наповнить 15 культурних центрів України та Польщі. Потужні звуки «Jazz Bez» лунатимуть у Львові, Тернополі, Луцьку, Рівному, Івано-Франківську, Харкові, Краматорську, Києві та Одесі, а також в польських Новіцах, Любліні, Перемишлі, Вроцлаві, Білостоку та Варшаві.

Jazz Bez постійно розширює свою географію та дійсно долає кордони: до творення фестивалю вже долучились музиканти зі США, Канади, Японії, Єгипту, Аргентини, Австрії, Данії, Німеччини, Швеції, Великобританії, Нідерландів, Франції, Швейцарії, Португалії, Росії, Ізраїлю, Вірменії, Грузії, Румунії, Білорусії, Литви, Чехії, Польщі та України, а цього року зірковий лайнап фестивалю поповнять джазмени з Індії, Туреччини та Греції.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber