Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Вий в Харькове - 1

Вий

Харьков, 29 марта 2018 г, 19:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Ще один побачений спектакль – ще одне прожите життя! Ми продовжуємо знайомити Вас із творчістю одного видатних українських театрів — Чернігівського театру ім. Т. Г. Шевченка. Вже другий рік поспіль вистава цього театру "Ніч перед Різдвом" збирає повні зали глядачів. Квитки на нього розкуповуються задовго до спектаклю. 29 березня Вашій увазі буде представлена прем'єра, яка відбулася в червні 2017 року. «Вій» докудрама - це креативне втілення режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим п’єси сучасного українського драматурга Наталі Ворожбит за мотивами повicтi М.Гоголя. Використавши фольклорну гоголівську фабулу, вона майстерно переносить сюжетні події твору у сьогочасну реальність. Двоє французів приїздять в Україну на гостини до своєї «інтернет-знайомої» Оксани і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які почасти знаходяться за межею об’єктивного мислення, але торкаються потаємних духовних глибин, де приховані відповіді на сакральні питання: Чому так живемо?.. Який спадок залишаємо?... Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення… і не лише для своєї душі?.. Усі непередбачувані авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення вражаючого, спонукаючого до роздумів, складного сценічного дійства.

Заказать и купить билеты на Вий можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Вий в Харькове состоится 29 марта 2018 г, 19:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Ще один побачений спектакль – ще одне прожите життя!

Ми продовжуємо знайомити Вас із творчістю одного видатних українських театрів — Чернігівського театру ім. Т. Г. Шевченка.

Вже другий рік поспіль вистава цього театру "Ніч перед Різдвом" збирає повні зали глядачів. Квитки на нього розкуповуються задовго до спектаклю.

29 березня Вашій увазі буде представлена прем'єра, яка відбулася в червні 2017 року.

«Вій» докудрама - це креативне втілення режисером-постановником, заслуженим артистом України Андрієм Бакіровим п’єси сучасного українського драматурга Наталі Ворожбит за мотивами повicтi М.Гоголя.

Використавши фольклорну гоголівську фабулу, вона майстерно переносить сюжетні події твору у сьогочасну реальність. Двоє французів приїздять в Україну на гостини до своєї «інтернет-знайомої» Оксани і несподівано опиняються у вирі неймовірних подій, які почасти знаходяться за межею об’єктивного мислення, але торкаються потаємних духовних глибин, де приховані відповіді на сакральні питання: Чому так живемо?.. Який спадок залишаємо?... Чи вміємо каятися, прощати і просити прощення… і не лише для своєї душі?..

Усі непередбачувані авторські ходи, несподівані режисерські рішення, цікаві акторські знахідки спрямовані на створення вражаючого, спонукаючого до роздумів, складного сценічного дійства.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber