X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Ужин для дурака в Харькове

Ужин для дурака

Харьков, 22 ноября 2016 г, 19:00
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються! Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо, звичайно, він - не дурень... Грають: Катерина БАКАЙ Ірина УСЕНКО Володимир ДІДУР Сергій МОСКАЛЕНКО (Black Jack) Степан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України Владислав ПИСАРЄВ Ярослав СОЛОМКО Режисер - Cтепан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України Комедія за п'єсою Франсіса Вебера на дві дії. Тривалість: 3 год 15 хв. Звертаємо вашу особливу увагу на те, що перед початком вистави ми ЧАСТУЄМО усіх глядачів канапками, тістечками, чаєм, натуральним вином від Мережі «IN VINO». Тому наші двері відчинені для вас за годину до вистави – з 18.00. Просимо вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.


Заказать и купить билеты на Ужин для дурака можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Ужин для дурака в Харькове состоится 22 ноября 2016 г, 19:00.

Вистава ДЛЯ ДОРОСЛИХ! Діти до 16 років не допускаються!

Неймовірно смішний та водночас ліричний сюжет про те, на які вчинки буває здатен чоловік заради справжнього кохання. Якщо, звичайно, він - не дурень...

Грають:

Катерина БАКАЙ

Ірина УСЕНКО

Володимир ДІДУР

Сергій МОСКАЛЕНКО (Black Jack)

Степан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України

Владислав ПИСАРЄВ

Ярослав СОЛОМКО

Режисер - Cтепан ПАСІЧНИК, заслужений діяч мистецтв України

Комедія за п'єсою Франсіса Вебера на дві дії.

Тривалість: 3 год 15 хв.

Звертаємо вашу особливу увагу на те, що перед початком вистави ми ЧАСТУЄМО усіх глядачів канапками, тістечками, чаєм, натуральним вином від Мережі «IN VINO». Тому наші двері відчинені для вас за годину до вистави – з 18.00. Просимо вас не запізнюватися, адже вхід після початку стане неможливим.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram