Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Украденное счастье в Харькове

Украденное счастье

Харьков, 19 октября 2016 г, 17:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин Режисер-постановник: Ігор Борис, засл. діяч мистецтв України Сценограф: Олександр Семенюк Музика: Анатолій Ремізов Постановник танців: Володимир Петрик, нар. арт. України Хормейстер: Ірина Голобродська Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України Конфлікт у виставі – в одному протистоянні між суто житейськими установленнями та законами, котрі відбивають непорушну гармонію Всесвіту. На фоні побуту бойків, які населяють українські Карпати, вимальовуються долі героїв у так званому любовному трикутнику. Автори вистави відсторонилися від соціального спрямування п’єси і тим самим наблизили глядачів до душевної катастрофи Анни, її нелюбого чоловіка Миколи та здавна закоханого в неї Михайла. Кожен з них виборює своє людське право на кохання. Та невблаганний Бог Карпат Мольфар – персонаж, що введений у виставу режисером, - жорстоко карає всіх трьох. Майстерно розроблені масові сцени спектаклю (ритуальні, танцювальні, пісенні) дають уявлення про побут бойків позаминулого століття. „Украдене щастя” – вистава-лауреат Міжнародного театрального фестивалю у Харкові „Березіль – 93”.

Заказать и купить билеты на Украденное счастье можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Украденное счастье в Харькове состоится 19 октября 2016 г, 17:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

  • Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин
  • Режисер-постановник: Ігор Борис, засл. діяч мистецтв України
  • Сценограф: Олександр Семенюк
  • Музика: Анатолій Ремізов
  • Постановник танців: Володимир Петрик, нар. арт. України
  • Хормейстер: Ірина Голобродська
  • Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України

Конфлікт у виставі – в одному протистоянні між суто житейськими установленнями та законами, котрі відбивають непорушну гармонію Всесвіту. На фоні побуту бойків, які населяють українські Карпати, вимальовуються долі героїв у так званому любовному трикутнику. Автори вистави відсторонилися від соціального спрямування п’єси і тим самим наблизили глядачів до душевної катастрофи Анни, її нелюбого чоловіка Миколи та здавна закоханого в неї Михайла. Кожен з них виборює своє людське право на кохання. Та невблаганний Бог Карпат Мольфар – персонаж, що введений у виставу режисером, - жорстоко карає всіх трьох. Майстерно розроблені масові сцени спектаклю (ритуальні, танцювальні, пісенні) дають уявлення про побут бойків позаминулого століття.

„Украдене щастя” – вистава-лауреат Міжнародного театрального фестивалю у Харкові „Березіль – 93”.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber