Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Троил и Крессида в Харькове

Троил и Крессида

Харьков, 28 марта 2016 г, 19:00
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
«ТРОЇЛ І КРЕССИДА», ВІЛЬЯМ ШЕКСПІР Відомий британський режисер поставив Шекспіра з українськими акторами ТЕАТР НА ПОДОЛІ ТА МУВІНГ СІЄТЕ (Англія) Режисер Джонатан Банатвала, Moving Theatre, Великобританія Генеральний арт-куратор Віталій Малахов, Київський театр на Подолі, Україна Партнер проекту Благодійний Фонд ім. Богдана Ступки В ролях Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Сергій Бойко, Роман Халаїмов, Олена Свірська, та інші «Рани, які люди наносять самі собі, гояться погано» (Троїл і Крес-сида) П’єса «Троїл і Крессида», в якій сардонічні та трагічні мотиви чергуються з інтимними та комічними, та в якій події розгортаються навколо Греко-Троянської війни, має дуже чітке відлуння в сьогоднішньому дні. «Троїл і Крессида» - це спроба зрозуміти суть природи конфлікту між народами та окремими людьми, з одного боку пов’язаних родинними зв’язками та спільною територією, але водночас розділених проблемою, яка сьогодні вже майже забута. У постановці сюжет Шекспіра переплітається зі сценами «документального» театру. Ці сцени були створені на основі реальних інтерв’ю з людьми, долі яких були змінені подіями конфлікту на сході України. Голоси звичайних людей – це потужне віддзеркалення Шекспірівської дилеми щодо того, що ж насправді є найважливішим в житті людини. Вони нагадують нам, що складна тема сюжету «Троїл і Крессида» є однаково актуальною в різних культурах та в різні часи. Режисер постановки – Джонатан Балатвала з театру Мувінг Сіете, – провідний популяризатор двомовного театру у Великобританії: « У постановці фігурують українська та російська сторони для позначення ворогуючих сторін, а також для того, щоб створити додатковий вимір для дослідження відносин між людьми, розділеними лінією фронту – людьми, поєднаними і розділеними владою, пристрастю, коханням, честю та політикою.» Театр на Подолі – партнер цієї захоплюючої співпраці. Віталій Малахов, художній керівний Театру на Подолі та організатор проекту: «Нам пощастило, відтепер в репертуарі нашого театру з'явилася вистава у постановці надзвичайно талановитого і актуального театрального режисера, провідного популяризатора двомовного театру у Великобританії Джонатана Балатвала.» Постановка здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Великобританії в рамках програми культурного співробітництва в сфері врегулювання конфліктів та підтримки стабільності і миру в Європі. Партнером постановки є університет Лондон Саус Бенк Юниверсіті (Великобританія) та Фонд Богдана Ступки (Україна). В якості виконавців ролей виступають українські акторі, що пройшли жорсткий кастинг, серед яких – Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Валентин Бойко, Олена Свірська та інші. Цикл прем'єр вистави «Троїл і Крессида» розпочнеться у Києві в лютому, після чого відбудуться покази у Львові, у Днепропетровську, у Харкові.


Заказать и купить билеты на Троил и Крессида можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Троил и Крессида в Харькове состоится 28 марта 2016 г, 19:00, ХАТОБ.

«ТРОЇЛ І КРЕССИДА», ВІЛЬЯМ ШЕКСПІР

Відомий британський режисер поставив Шекспіра з українськими акторами

ТЕАТР НА ПОДОЛІ ТА МУВІНГ СІЄТЕ (Англія)

Режисер Джонатан Банатвала, Moving Theatre, Великобританія

Генеральний арт-куратор Віталій Малахов, Київський театр на Подолі, Україна

Партнер проекту Благодійний Фонд ім. Богдана Ступки

В ролях Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Сергій Бойко, Роман Халаїмов, Олена Свірська, та інші

«Рани, які люди наносять самі собі, гояться погано» (Троїл і Крес-сида)

П’єса «Троїл і Крессида», в якій сардонічні та трагічні мотиви чергуються з інтимними та комічними, та в якій події розгортаються навколо Греко-Троянської війни, має дуже чітке відлуння в сьогоднішньому дні. «Троїл і Крессида» - це спроба зрозуміти суть природи конфлікту між народами та окремими людьми, з одного боку пов’язаних родинними зв’язками та спільною територією, але водночас розділених проблемою, яка сьогодні вже майже забута.

У постановці сюжет Шекспіра переплітається зі сценами «документального» театру. Ці сцени були створені на основі реальних інтерв’ю з людьми, долі яких були змінені подіями конфлікту на сході України. Голоси звичайних людей – це потужне віддзеркалення Шекспірівської дилеми щодо того, що ж насправді є найважливішим в житті людини. Вони нагадують нам, що складна тема сюжету «Троїл і Крессида» є однаково актуальною в різних культурах та в різні часи.

Режисер постановки – Джонатан Балатвала з театру Мувінг Сіете, – провідний популяризатор двомовного театру у Великобританії: « У постановці фігурують українська та російська сторони для позначення ворогуючих сторін, а також для того, щоб створити додатковий вимір для дослідження відносин між людьми, розділеними лінією фронту – людьми, поєднаними і розділеними владою, пристрастю, коханням, честю та політикою.»

Театр на Подолі – партнер цієї захоплюючої співпраці.

Віталій Малахов, художній керівний Театру на Подолі та організатор проекту: «Нам пощастило, відтепер в репертуарі нашого театру з'явилася вистава у постановці надзвичайно талановитого і актуального театрального режисера, провідного популяризатора двомовного театру у Великобританії Джонатана Балатвала.»

Постановка здійснюється за підтримки Міністерства закордонних справ Великобританії в рамках програми культурного співробітництва в сфері врегулювання конфліктів та підтримки стабільності і миру в Європі.

Партнером постановки є університет Лондон Саус Бенк Юниверсіті (Великобританія) та Фонд Богдана Ступки (Україна).

В якості виконавців ролей виступають українські акторі, що пройшли жорсткий кастинг, серед яких – Остап Ступка, Георгій Хостікоєв, Валентин Бойко, Олена Свірська та інші. Цикл прем'єр вистави «Троїл і Крессида» розпочнеться у Києві в лютому, після чого відбудуться покази у Львові, у Днепропетровську, у Харкові.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber