Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Статус Брэда в Харькове

Статус Брэда

Харьков, 02 октября 2017 г, 21:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер:Майк Уайт («Школа року») Жанр:комедія Актори: Бен Стіллер («Ніч у музеї», «Таємне життя Волтера Мітті», «Знайомство з Факерами»), Остін Абрамс («Безстидники/Безсоромники» серіал), Дженна Фішер, Люк Уілсон, Майкл Шин, Джемейн Клемент («Люди у чорному 3») Тривалість: 101 хв. У Бреда є гідна робота і любяча сім'я, але чоловікові не дають спокоюдосягнення його колишніх однокласників. Під час поїздки з сином по різним коледжам він зустрічає своїх шкільних знайомих і починає мучитисьвідчуттям, ніби він - невдаха, що наробив купу помилок у житті.


Заказать и купить билеты на Статус Брэда можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Статус Брэда в Харькове состоится 02 октября 2017 г, 21:00, Кинотеатр Боммер.

Режисер:Майк Уайт («Школа року»)

Жанр:комедія

Актори: Бен Стіллер («Ніч у музеї», «Таємне життя Волтера Мітті», «Знайомство з Факерами»), Остін Абрамс («Безстидники/Безсоромники» серіал), Дженна Фішер, Люк Уілсон, Майкл Шин, Джемейн Клемент («Люди у чорному 3»)

Тривалість: 101 хв.

У Бреда є гідна робота і любяча сім'я, але чоловікові не дають спокоюдосягнення його колишніх однокласників. Під час поїздки з сином по різним коледжам він зустрічає своїх шкільних знайомих і починає мучитисьвідчуттям, ніби він - невдаха, що наробив купу помилок у житті.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber