Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Дело «Рифы» в Харькове

Дело «Рифы»

Харьков, 30 июня 2017 г, 19:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Документальна стрічка до 125-річчя великого українця Йосифа Сліпого Фільм розкриває обставини арешту, ув’язнення та звільнення Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого. Героями кінострічки стали також Папа Іван ХХІІІ, президент США Джон Кеннеді, генеральні секретарі ЦК КПРС Йосип Сталін та Микита Хрущов.Назву фільмові дала агентурна справа «Рифи», що зберігається в архіві СБУ України і налічує 33 томи. В ній задокументовано, як радянська влада розробляла і втілювала в життя план знищення Української Греко-Католицької Церкви та її Глави Йосифа Сліпого. Ці документи стали основою фільму, до якого увійшли свідчення учасників та очевидців подій, коментарі істориків з України, Італії, США, унікальні кадри кінохроніки з українських та іноземних кіноархівів. Режисер: Олена Мошинська Продюсер: Павло Казанцев Виробництво: «Sсreen Media Ukraine» та «Живе production», 2017 Хронометраж: 110 хв.


Заказать и купить билеты на Дело «Рифы» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Дело «Рифы» в Харькове состоится 30 июня 2017 г, 19:00, Кинотеатр Боммер.

Документальна стрічка

до 125-річчя великого українця Йосифа Сліпого

Фільм розкриває обставини арешту, ув’язнення та звільнення Патріарха Української Греко-Католицької Церкви Йосифа Сліпого. Героями кінострічки стали також Папа Іван ХХІІІ, президент США Джон Кеннеді, генеральні секретарі ЦК КПРС Йосип Сталін та Микита Хрущов.
Назву фільмові дала агентурна справа «Рифи», що зберігається в архіві СБУ України і налічує 33 томи. В ній задокументовано, як радянська влада розробляла і втілювала в життя план знищення Української Греко-Католицької Церкви та її Глави Йосифа Сліпого. Ці документи стали основою фільму, до якого увійшли свідчення учасників та очевидців подій, коментарі істориків з України, Італії, США, унікальні кадри кінохроніки з українських та іноземних кіноархівів.

Режисер: Олена Мошинська

Продюсер: Павло Казанцев

Виробництво: «Sсreen Media Ukraine» та «Живе production», 2017

Хронометраж: 110 хв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber