Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Смешные деньги в Харькове

Смешные деньги

Харьков, 25 июня 2015 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Смішні гроші Рей Куні Переклад з англ. Ярослава Маслова Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин Режисер-постановник: Марк Нестантінер /Мюнхен/ Сценографія та костюми: Марк Нестантінер /Мюнхен/ Музичне оформлення: Марк Нестантінер /Мюнхен/ Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України Звук: Марія Голубнича Грими: Тетяна Рачинська "Смішні гроші" – це гостросюжетна комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, з еротичними витівками та ...великими грішми. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим.

Заказать и купить билеты на Смешные деньги можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Смешные деньги в Харькове состоится 25 июня 2015 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Смішні гроші
Рей Куні 
Переклад з англ. Ярослава Маслова
  • Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин
  • Режисер-постановник: Марк Нестантінер /Мюнхен/
  • Сценографія та костюми: Марк Нестантінер /Мюнхен/
  • Музичне оформлення: Марк Нестантінер /Мюнхен/
  • Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України
  • Звук: Марія Голубнича
  • Грими: Тетяна Рачинська

"Смішні гроші" – це гостросюжетна комедія з усіма ознаками детективу, подружньої драми, з еротичними витівками та ...великими грішми. Це іронічний і веселий погляд на людину з її слабкостями, надіями та бажаннями бути щасливим.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber