Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино SexyShorts. Эротические короткометражки. Part 2 в Харькове

SexyShorts. Эротические короткометражки. Part 2

Харьков, 06 июля 2017 г, 17:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Sexy Shorts. Part-2. Еротичні короткометражки Жанр: короткий метр Хронометраж: 98 хв. Для тих, кому мало 50 відтінків - 6 короткометражок - програма. «Світом править секс» — твердження Фрейда не втратить актуальностініколи. Шість фільмів програми «SexyShorts-2» — це секс без перерви і в різноманітних варіаціях. На вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні – і всюди в головній ролі секс! Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували нову програму з 6 найкращих короткометражок з різних країн світу.


Заказать и купить билеты на SexyShorts. Эротические короткометражки. Part 2 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино SexyShorts. Эротические короткометражки. Part 2 в Харькове состоится 06 июля 2017 г, 17:00, Кинотеатр Боммер.

Sexy Shorts. Part-2. Еротичні короткометражки

Жанр: короткий метр

Хронометраж: 98 хв.

Для тих, кому мало 50 відтінків - 6 короткометражок - програма.

«Світом править секс» — твердження Фрейда не втратить актуальностініколи.

Шість фільмів програми «SexyShorts-2» — це секс без перерви і в різноманітних варіаціях. На вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні – і всюди в головній ролі секс!

Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували нову програму з 6 найкращих короткометражок з різних країн світу.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber