Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Припутни в Харькове

Припутни

Харьков, 13 октября 2017 г, 17:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Производство: Україна,  89 минут.Жанр:  комедияРежиссер: Аркадій НепиталюкВ ролях: Дмитро Хом’як, Ніна Набока, Олена Узлюк, Юля ВрублєвськаМи ніколи не можемо знати, що на нас чекає за рогом… чи то пак, за поворотом. На одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Коротенькі шортики Свєти змушують таксиста  натиснути на гальма.Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку у Припутні – забуте Богом і людьми село. Цей короткий візит до Свєтиної бабці Зіни для жінок - щорічний обтяжливий обов’язок.Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у селі – тепер взагалі невідомо, коли  він  дістанеться  додому та  які  ще  несподіванки  приготувала  для  нього  доля.  Жінки, звісно,  нічого  про  це  не  знають,  вони  собі зайняті своїм: з’ясовують  стосунки.  Сімейні таємниці, одвічний конфлікт поколінь та… несподівана правда.І тільки наступного ранку ми  дізнаємося до чого привела та випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці.


Заказать и купить билеты на Припутни можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Припутни в Харькове состоится 13 октября 2017 г, 17:00, Кинотеатр Боммер.

Производство: Україна,  89 минут.

Жанр:  комедия

Режиссер: Аркадій Непиталюк

В ролях: Дмитро Хом’як, Ніна Набока, Олена Узлюк, Юля Врублєвська

Ми ніколи не можемо знати, що на нас чекає за рогом… чи то пак, за поворотом. На одній із автобусних зупинок Ніжина провінційний таксист Юра випадково натрапляє на молоду дівчину Свєту. Коротенькі шортики Свєти змушують таксиста  

натиснути на гальма.Свєта та її мати спокушають Юру певною сумою грошей на поїздку у Припутні – забуте Богом і людьми село. Цей короткий візит до Свєтиної бабці Зіни для жінок - щорічний обтяжливий обов’язок.

Через неймовірний збіг обставин Юра змушений залишитися у селі – тепер взагалі невідомо, коли  він  дістанеться  додому та  які  ще  несподіванки  приготувала  для  нього  доля.  Жінки, звісно,  нічого  про  це  не  знають,  вони  собі зайняті своїм: з’ясовують  стосунки.  Сімейні таємниці, одвічний конфлікт поколінь та… несподівана правда.

І тільки наступного ранку ми  дізнаємося до чого привела та випадкова зустріч Юри зі Свєтою на автобусній зупинці.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber