Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Укрощение строптивой  в Харькове

Укрощение строптивой

Харьков, 21 января 2017 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Постановка - Олег Русов Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України Костюми – Аліна Горбунова Музика – Геннадій Фролов Пластика – Олена Приступ Тривалість вистави- 2 год. 30 хв. Прем’єра: 23 вересня 2016 року 16 У Катарини, старшої з дочок почесної громадянки Падуї Баптісти, безглуздий і скандальний характер, тому вона ніяк не може видати її заміж. У молодшої – Б’янки шанувальників багато, але заміж вона може вийти тільки після того, як знайдеться сміливець, який приборкає норовливий характер старшої сестри. Претенденти на руку Бянки, знаходять для Катарини нареченого Петруччо – такого ж скандального і нетерпимого молодого дворянина, який заради приданого готовий одружитися на кому завгодно. Але для шлюбу необхідна згода норовливої дівчини ... В іронічній комедії «Приборкання норовливої» багато неочікуваних сюжетних поворотів, інтриг, жартів, і каламбурів.


Заказать и купить билеты на Укрощение строптивой можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Укрощение строптивой в Харькове состоится 21 января 2017 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Постановка - Олег Русов

Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України

Костюми – Аліна Горбунова

Музика – Геннадій Фролов

Пластика – Олена Приступ

Тривалість вистави- 2 год. 30 хв.

Прем’єра: 23 вересня 2016 року

16

У Катарини, старшої з дочок почесної громадянки Падуї Баптісти, безглуздий і скандальний характер, тому вона ніяк не може видати її заміж. У молодшої – Б’янки шанувальників багато, але заміж вона може вийти тільки після того, як знайдеться сміливець, який приборкає норовливий характер старшої сестри. Претенденти на руку Бянки, знаходять для Катарини нареченого Петруччо – такого ж скандального і нетерпимого молодого дворянина, який заради приданого готовий одружитися на кому завгодно. Але для шлюбу необхідна згода норовливої дівчини ...

В іронічній комедії «Приборкання норовливої» багато неочікуваних сюжетних поворотів, інтриг, жартів, і каламбурів.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber