X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Повернення амількара в Харькове

Повернення амількара

Харьков, 19 мая 2013 г, 18:00
Гіршмана, 16 Гіршмана, 16
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Вистава для дорослих. Діти до 16 років не допускаються! Комедійний сюжет про дивака, який вирішив найняти собі ...сім’ю, за шалені гроші! Дружину, дочку, друга. "Усе купується!", — говорить герой. Але... Вірним виявляється інший постулат людини, яка платить: "Нікому нічого не дано знати наперед!". На людину, яка платить, у фіналі вистави чекає дійсне перетворення...Особливе задоволення подарує вишукана мова та чудовий французький гумор...Комедія за п'єсою Іва Жаміака на 2 дії. Тривалість 3 год 25 хв.

Заказать и купить билеты на Повернення амількара можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Повернення амількара в Харькове состоится 19 мая 2013 г, 18:00.

Вистава для дорослих. Діти до 16 років не допускаються!

Комедійний сюжет про дивака, який вирішив найняти собі ...сім’ю, за шалені гроші! Дружину, дочку, друга. "Усе купується!", — говорить герой. Але... Вірним виявляється інший постулат людини, яка платить: "Нікому нічого не дано знати наперед!". На людину, яка платить, у фіналі вистави чекає дійсне перетворення...
Особливе задоволення подарує вишукана мова та чудовий французький гумор...
Комедія за п'єсою Іва Жаміака на 2 дії. Тривалість 3 год 25 хв.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram