Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Питер Пен в Харькове

Питер Пен

Харьков, 29 октября 2016 г, 11:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Балет-казка «ПІТЕР ПЕН» «Усі діти на світі, а особливо хлопчики, полюбляють мріяти про дивовижні пригоди, далекі острови, зустрічі з індіанцями та перемоги над злими піратами, мріють опинитись у чудовій країні, де живуть феї, русалки, ельфи… Дорослі кажуть, що так не буває, але діти знають, що можливі різні дива, варто тільки у них повірити. Можливо навчиться літати, як дивовижний хлопчик Пітер Пен, який не тільки літав, жив на чарівному острові, але також мав… свою фею! Щоправда, необхідно відмітити, це був єдиний у світі хлопчик, якому це вдалося. Можливо тому, що він ні за що не хотів ставати дорослим?» У виставі беруть участь понад 100 учнів Харківської хореографічної школи. Ідея вистави: Наталя Олександрівна Ржевська, заслужений діяч мистецтв, директор Харківської хореографічної школи, художній керівник Дитячого балетного театру Тривалість 1 год. 45 хв.

Заказать и купить билеты на Питер Пен можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Питер Пен в Харькове состоится 29 октября 2016 г, 11:30, ХАТОБ.

Балет-казка «ПІТЕР ПЕН»

«Усі діти на світі, а особливо хлопчики, полюбляють мріяти про дивовижні пригоди, далекі острови, зустрічі з індіанцями та перемоги над злими піратами, мріють опинитись у чудовій країні, де живуть феї, русалки, ельфи…

Дорослі кажуть, що так не буває, але діти знають, що можливі різні дива, варто тільки у них повірити.

Можливо навчиться літати, як дивовижний хлопчик Пітер Пен, який не тільки літав, жив на чарівному острові, але також мав… свою фею!

Щоправда, необхідно відмітити, це був єдиний у світі хлопчик, якому це вдалося.

Можливо тому, що він ні за що не хотів ставати дорослим?»

У виставі беруть участь понад 100 учнів Харківської хореографічної школи.

Ідея вистави:

Наталя Олександрівна Ржевська, заслужений діяч мистецтв, директор Харківської хореографічної школи, художній керівник Дитячого балетного театру

Тривалість 1 год. 45 хв.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber