Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Oscar shorts - 2017 в Харькове

Oscar shorts - 2017

Харьков, 21 октября 2017 г, 19:00
Fabrika Space / платформа "Фабрика" Fabrika Space / платформа "Фабрика"
ул. Благовещенская, 1
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
5 кращих короткометражних фільмів за версією найпрестижнішої кінопремії світу! Кожен фільм, який увійшов до збірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селекції: від локального журі в кожній країні світу до схвалення 5200 кіноакадеміками, що підтверджує художню цінність фільмів-номінантів. «Oscar Shorts-2017» — унікальний шанс побачити їх всі разом на великому екрані і дізнатися, за що і кому в цьому році дісталася заповітна статуетка. Програма: ВСІ РАЗОМ / MINDENKIКраїна: Угорщина, 2015Хронометраж: 26 хв.Режисер: Криштоф ДеакЗоф'я – новенька у будапештській школі, відомої своїм хором, багаторазовим лауреатом-дипломантом-призером. ВНУТРІШНІ ВОРОГИ / ENNEMIS INTÉRIEURSКраїна: Франція, 2015Хронометраж: 28 хв.Режисер: Селім Аззіза1996-й. Учитель з алжирським паспортом вирішив офіційно отримати французьке громадянство. ЖІНКА І ПОТЯГ / LA FEMME ET LE TGVКраїна: Швейцарія, 2016Хронометраж: 31 хв.Режисер: Тімо фон ГунтенУ ролях: Джейн Біркін, Джулі Дрей, Люсьєн ГіньярЕліза Лафонтен – самотня жінка з ідилічного містечка Монбіжу. Щоранку вона з посмішкою махає прапорцем експресу, що проноситься повз. ТИХІ НОЧІ / SILENT NIGHTSКраїна: Данія, 2016Хронометраж: 31 хв.Режисер: Аске БангКваме – бездомний, збирає пляшки і копійки, тремтить від холоду і голоду і отримує насмішки і удари – і від інших нелегалів у тому числі. ТАЙМКОД / TIMECODEКраїна: Іспанія, 2016Хронометраж: 15 хв.Режисер: Хуанхо ХіменесЛуна сторожить парковку вдень, Дієго – вночі. Переглядаючи записи камер спостереження, Луна зауважує, що її нічний напарник на чергуванні діє не зовсім «за статутом».

Заказать и купить билеты на Oscar shorts - 2017 можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Oscar shorts - 2017 в Харькове состоится 21 октября 2017 г, 19:00, Fabrika Space / платформа "Фабрика".

5 кращих короткометражних фільмів за версією найпрестижнішої кінопремії світу! Кожен фільм, який увійшов до збірки Oscar Shorts, пройшов довгий шлях міжнародної селекції: від локального журі в кожній країні світу до схвалення 5200 кіноакадеміками, що підтверджує художню цінність фільмів-номінантів. «Oscar Shorts-2017» — унікальний шанс побачити їх всі разом на великому екрані і дізнатися, за що і кому в цьому році дісталася заповітна статуетка.

Програма:

ВСІ РАЗОМ / MINDENKI
Країна: Угорщина, 2015
Хронометраж: 26 хв.
Режисер: Криштоф Деак
Зоф'я – новенька у будапештській школі, відомої своїм хором, багаторазовим лауреатом-дипломантом-призером.

ВНУТРІШНІ ВОРОГИ / ENNEMIS INTÉRIEURS
Країна: Франція, 2015
Хронометраж: 28 хв.
Режисер: Селім Аззіза
1996-й. Учитель з алжирським паспортом вирішив офіційно отримати французьке громадянство.

ЖІНКА І ПОТЯГ / LA FEMME ET LE TGV
Країна: Швейцарія, 2016
Хронометраж: 31 хв.
Режисер: Тімо фон Гунтен
У ролях: Джейн Біркін, Джулі Дрей, Люсьєн Гіньяр
Еліза Лафонтен – самотня жінка з ідилічного містечка Монбіжу. Щоранку вона з посмішкою махає прапорцем експресу, що проноситься повз.

ТИХІ НОЧІ / SILENT NIGHTS
Країна: Данія, 2016
Хронометраж: 31 хв.
Режисер: Аске Банг
Кваме – бездомний, збирає пляшки і копійки, тремтить від холоду і голоду і отримує насмішки і удари – і від інших нелегалів у тому числі.

ТАЙМКОД / TIMECODE
Країна: Іспанія, 2016
Хронометраж: 15 хв.
Режисер: Хуанхо Хіменес
Луна сторожить парковку вдень, Дієго – вночі. Переглядаючи записи камер спостереження, Луна зауважує, що її нічний напарник на чергуванні діє не зовсім «за статутом».

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber