Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Севильский цирюльник в Харькове

Севильский цирюльник

Харьков, 09 декабря 2016 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Опера Дж. Россіні «Севільський цирульник» «Севільський цирульник» Дж. Россіні. Коли слухаєш музику цієї опери, відразу згадуєш вірші Пушкіна, який згадував про чарівні мелодії Россіні та називав його Орфеєм, улюбленцем Європи. У музичній партитурі «Севільського цирульника» поєдналися дотепна інтрига комедій характерів автора п'єси П. Бомарше, віртуозність італійської опери буффа, які вимагають від виконавців досконалої майстерності і віртуозного співу. Тривалість: 2 год. 45 хв.

Заказать и купить билеты на Севильский цирюльник можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Севильский цирюльник в Харькове состоится 09 декабря 2016 г, 18:30, ХАТОБ.

Опера Дж. Россіні «Севільський цирульник»

«Севільський цирульник» Дж. Россіні. Коли слухаєш музику цієї опери, відразу згадуєш вірші Пушкіна, який згадував про чарівні мелодії Россіні та називав його Орфеєм, улюбленцем Європи. У музичній партитурі «Севільського цирульника» поєдналися дотепна інтрига комедій характерів автора п'єси П. Бомарше, віртуозність італійської опери буффа, які вимагають від виконавців досконалої майстерності і віртуозного співу.

Тривалість: 2 год. 45 хв.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber