X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Севильский цирюльник в Харькове

Севильский цирюльник

Харьков, 22 мая 2016 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Опера Дж. Россіні «Севільський цирульник» «Севільський цирульник» Дж. Россіні. Коли слухаєш музику цієї опери, відразу згадуєш вірші Пушкіна, який згадував про чарівні мелодії Россіні та називав його Орфеєм, улюбленцем Європи. У музичній партитурі «Севільського цирульника» поєдналися дотепна інтрига комедій характерів автора п'єси П. Бомарше, віртуозність італійської опери буффа, які вимагають від виконавців досконалої майстерності і віртуозного співу. Тривалість: 2 год. 45 хв.

Заказать и купить билеты на Севильский цирюльник можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Севильский цирюльник в Харькове состоится 22 мая 2016 г, 18:30.

Опера Дж. Россіні «Севільський цирульник»

«Севільський цирульник» Дж. Россіні. Коли слухаєш музику цієї опери, відразу згадуєш вірші Пушкіна, який згадував про чарівні мелодії Россіні та називав його Орфеєм, улюбленцем Європи. У музичній партитурі «Севільського цирульника» поєдналися дотепна інтрига комедій характерів автора п'єси П. Бомарше, віртуозність італійської опери буффа, які вимагають від виконавців досконалої майстерності і віртуозного співу.

Тривалість: 2 год. 45 хв.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram