Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Опера «НАБУККО» в Харькове

Опера «НАБУККО»

Харьков, 24 мая 2018 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
50 - 200 грн.
До события осталось:
2018
4
24
18
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
«Набукко» Дж.Верді «Набукко» Дж.Верді - це опера про долю трону вавілонського царя Навуходоносора, а ще ширше - про долю іудейського племені. Створенню цієї партитури сприяла випадковість. Після невдачі двох своїх перших опер Верді вирішив більше не писати музику. Але запропоноване йому лібрето «Набукко» випало з рук композитора і відкрилося на тексті хору полонених іудеїв. І тут Верді зрозумів, що це був для нього знак з небес, і він обов'язково має покласти на музику біблійський сюжет... Тривалість: 2 год. 45 хвл.

Заказать и купить билеты на Опера «НАБУККО» можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Опера «НАБУККО» в Харькове состоится 24 мая 2018 г, 18:30, ХАТОБ.

«Набукко» Дж.Верді

«Набукко» Дж.Верді - це опера про долю трону вавілонського царя Навуходоносора, а ще ширше - про долю іудейського племені. Створенню цієї партитури сприяла випадковість. Після невдачі двох своїх перших опер Верді вирішив більше не писати музику. Але запропоноване йому лібрето «Набукко» випало з рук композитора і відкрилося на тексті хору полонених іудеїв. І тут Верді зрозумів, що це був для нього знак з небес, і він обов'язково має покласти на музику біблійський сюжет...

Тривалість: 2 год. 45 хвл.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber