Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Опера Кармен в Харькове

Опера Кармен

Харьков, 13 февраля 2016 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
13 февраля 2016 в 18-30 опера Ж. Бізе «Кармен» «Кармен» знаменита на весь світ опера Ж. Бізе, новаторство якої в кінці XIX століття не було оцінене. Проте ставлення до неї змінилося, і сьогодні вона є максимально привабливою як з точки зору сценічної інтриги, так і з боку музичної драматургії. Ж. Бізе вперше в світовій опері вивів на кін в якості героїні просту працівницю тютюнової фабрики та ще й контрабандистку з дуже легкими уявленнями про вірність в коханні. Саме характер Кармен як суцільний виклик моралі буржуазного та аристократичного слухача опери, а також соціальний статус доброї половини героїв «Кармен» спочатку змусили сприймати твір як скандал. Головні теми опери – кохання, зрада, ревнощі, смерть, свобода – геніально втілені композитором в її партитурі, буквально не даючи слухачу перевести дух від контрастних емоцій. Ритмічна, запальна музика, танці фламенко, блискуча увертюра, в якій чується подих Фатуму, і наявність таких відомих на весь світ шлягерів як, приміром, «Хабанера» та куплети Тореадора, а також глибинна психологічність розробки стосунків закоханих, роблять «Кармен» оперою на всі часи! Кармен – В. Господынько, Н. Матвеева Хозе – С. Гонтовой Микаэла – К. Бахритдинова Эскамильо – А. Лапин, В. Козлов Цунига – С. Замыцкий, Ю.Кудрявцев Моралес – Н. Маринчак Данкайро – В. Ефименко Фраскита – Е. Старикова, Т. Гармаш Мерседес – О. Мишарина Ремендадо – Р. Гордеев, С. Леденев Реж. А. Калоян Дир. В. Плоскина Продолжительность 3ч. 10мин

Заказать и купить билеты на Опера Кармен можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Опера Кармен в Харькове состоится 13 февраля 2016 г, 18:30, ХАТОБ.

13 февраля 2016 в 18-30

опера Ж. Бізе «Кармен»

«Кармен» знаменита на весь світ опера Ж. Бізе, новаторство якої в кінці XIX століття не було оцінене. Проте ставлення до неї змінилося, і сьогодні вона є максимально привабливою як з точки зору сценічної інтриги, так і з боку музичної драматургії.

Ж. Бізе вперше в світовій опері вивів на кін в якості героїні просту працівницю тютюнової фабрики та ще й контрабандистку з дуже легкими уявленнями про вірність в коханні. Саме характер Кармен як суцільний виклик моралі буржуазного та аристократичного слухача опери, а також соціальний статус доброї половини героїв «Кармен» спочатку змусили сприймати твір як скандал.

Головні теми опери – кохання, зрада, ревнощі, смерть, свобода – геніально втілені композитором в її партитурі, буквально не даючи слухачу перевести дух від контрастних емоцій. Ритмічна, запальна музика, танці фламенко, блискуча увертюра, в якій чується подих Фатуму, і наявність таких відомих на весь світ шлягерів як, приміром, «Хабанера» та куплети Тореадора, а також глибинна психологічність розробки стосунків закоханих, роблять «Кармен» оперою на всі часи!

Кармен – В. Господынько, Н. Матвеева

Хозе – С. Гонтовой

Микаэла – К. Бахритдинова

Эскамильо – А. Лапин, В. Козлов

Цунига – С. Замыцкий, Ю.Кудрявцев

Моралес – Н. Маринчак

Данкайро – В. Ефименко

Фраскита – Е. Старикова, Т. Гармаш

Мерседес – О. Мишарина

Ремендадо – Р. Гордеев, С. Леденев

Реж. А. Калоян

Дир. В. Плоскина

Продолжительность 3ч. 10мин

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber