Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Флория Тоска в Харькове

Флория Тоска

Харьков, 24 апреля 2015 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Опера Джакомо Пучіні (вик. італ. мовою)Широке дихання мелодій і трагедійне напруження роблять оперу про італійську співачку, художника Каварадоссі і начальника таємної поліції Скарпіа неординарною навіть у ряді шедеврів оперної музики ХХ століття. У цей любовний трикутник вписуються мотиви жіночої помсти і політичної інтриги - адже дія опери услід за п'єсою Викторьена Сардові розгортається за часів боротьби Італії з австрійською деспотією. Звідси - не лише любовні дуети, але і сцени переслідування патріотів-революціонерів, допитів і тортур, зухвалого вбивства і підступного розстрілу.Уперше гостросюжетна музична драма Пучіні була показана глядачам італійської столиці в 1900 році. А в 1990 році вона став першою постановкою зарубіжної опери на мові оригіналу в Харкові. Ця обставина і відмінний склад виконавців дозволили спектаклю побувати на гастролях у багатьох країнах Європи. І всюди - з великим успіхом, гідним італійських оперних традицій.Виконавці - засл. артист України Д. Маклюк (введення);лауреати міжн. конкурсів А. Мішакова,А. Сребницький;Ю. Кудрявцев Диригент - засл. артист України В. ПЛОСКІНАТривалість 2 г. 25 хв

Заказать и купить билеты на Флория Тоска можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Флория Тоска в Харькове состоится 24 апреля 2015 г, 18:30, ХАТОБ.

Опера Джакомо Пучіні (вик. італ. мовою)

Широке дихання мелодій і трагедійне напруження роблять оперу про італійську співачку, художника Каварадоссі і начальника таємної поліції Скарпіа неординарною навіть у ряді шедеврів оперної музики ХХ століття. У цей любовний трикутник вписуються мотиви жіночої помсти і політичної інтриги - адже дія опери услід за п'єсою Викторьена Сардові розгортається за часів боротьби Італії з австрійською деспотією. Звідси - не лише любовні дуети, але і сцени переслідування патріотів-революціонерів, допитів і тортур, зухвалого вбивства і підступного розстрілу.

Уперше гостросюжетна музична драма Пучіні була показана глядачам італійської столиці в 1900 році. А в 1990 році вона став першою постановкою зарубіжної опери на мові оригіналу в Харкові. Ця обставина і відмінний склад виконавців дозволили спектаклю побувати на гастролях у багатьох країнах Європи. І всюди - з великим успіхом, гідним італійських оперних традицій.

Виконавці - засл. артист України Д. Маклюк (введення);лауреати міжн. конкурсів А. Мішакова,А. Сребницький;Ю. Кудрявцев

Диригент - засл. артист України В. ПЛОСКІНА

Тривалість 2 г. 25 хв

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber