Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
семинар Ольга Фреймут в Харькове

Ольга Фреймут

Харьков, 23 марта 2018 г, 19:00
Радмир Радмир
М Академика Павлова
Харьков
+380445905555
450 - 1200 грн.
До события осталось:
2018
2
23
19
00
  • Минут
  • Часов
  • Дней
МАЙСТЕР-КЛАС ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ В ХАРКОВІ *СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ ДО 25 ГРУДНЯ (після 25/12 ціни квитків від 390 до 1200 грн.), ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ, РОЗІГРАШ ПРИЗІВ УВАГА: лише учасники з 1 по 4 ряд дістають можливість після майстер-класу особисто поспілкуватися з Ольгою, взяти автограф і зробити фото! Тривалість майстер-класу: півтори години МК, а потім спілкування у форматі питання-відповіді ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ В ЗАЛІ!Ольга Фреймут приїздить до Харкова 23 березня! Але цього разу не з черговою інспекцією чи перевіркою. Відома телеведуча проведе відверту зустріч на тему "Як стати ведучою свого життя" Як стверджує Ольга Фреймут: У жодній зі шкіл немає уроку «Сила волі». Проте в реальному житті її ніхто не відміняв. Старанні дівчатка, після іспитів, дипломів, замість успіху й радості, у професійному та особистому житті – страждаємо від «синдрому відмінниці» або картаємо себе за невдачі. Лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі чемні… а чому жодна фея не запрошує в королівське життя?.. Нас не вчать шукати друзів, обирати свій шлях, долати страх, відчай і зневіру. Підніматися після падіння і грати ва-банк. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, аби бажане й дійне не розминулися за крок до досягнення мети. У мене часто запитують, звідки я беру… сміливість, як усе встигаю, хто мене навчив бути собою, що б там не було. На тригодинній зустрічі з Ольгою Фреймут ви почуєте відповіді на різні запитання і розповіді про зворотній бік слави, телебачення, вогнів великого міста, життя «на вітрині» та як вистояти перед випробуваннями. Також Оля говоритиме про: - Як кинути виклик самій собі? - Як піднімати самооцінку, без якої мотивації гріш ціна? - Як отримати фінансову незалежність й зробити з власного імені бренд. Зустріч не може вмістити усього, за чим ви прийдете в надії змінити життя за один день. Але насправді життя може змінитися за долі секунди. І ці долі у ваших руках. Приходь на зустріч з Ольгою Фреймут і починай змінювати життя з цієї миті.

Ольга Фреймут в других городах:

24вт апреля, 2018

ОдессаБанкетный дом Ре...

19:00 490 - 1300 35 шт. купить

Заказать и купить билеты на Ольга Фреймут можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Семинар Ольга Фреймут в Харькове состоится 23 марта 2018 г, 19:00, Радмир.

МАЙСТЕР-КЛАС ОЛЬГИ ФРЕЙМУТ В ХАРКОВІ

*СПЕЦІАЛЬНІ ЦІНИ ДО 25 ГРУДНЯ (після 25/12 ціни квитків від 390 до 1200 грн.), ПРИЄМНІ СЮРПРИЗИ, РОЗІГРАШ ПРИЗІВ

УВАГА: лише учасники з 1 по 4 ряд дістають можливість після майстер-класу особисто поспілкуватися з Ольгою, взяти автограф і зробити фото!

Тривалість майстер-класу: півтори години МК, а потім спілкування у форматі питання-відповіді ДЛЯ ВСІХ УЧАСНИКІВ В ЗАЛІ!Ольга Фреймут приїздить до Харкова 23 березня! Але цього разу не з черговою інспекцією чи перевіркою.

Відома телеведуча проведе відверту зустріч на тему "Як стати ведучою свого життя"

Як стверджує Ольга Фреймут: У жодній зі шкіл немає уроку «Сила волі». Проте в реальному житті її ніхто не відміняв. Старанні дівчатка, після іспитів, дипломів, замість успіху й радості, у професійному та особистому житті – страждаємо від «синдрому відмінниці» або картаємо себе за невдачі. Лякаємося життєвих перешкод і випробувань. Ми ж так старанно вчилися! Ми були такі чемні… а чому жодна фея не запрошує в королівське життя?.. Нас не вчать шукати друзів, обирати свій шлях, долати страх, відчай і зневіру. Підніматися після падіння і грати ва-банк. Ми не вміємо писати життєвий сценарій, аби бажане й дійне не розминулися за крок до досягнення мети. У мене часто запитують, звідки я беру… сміливість, як усе встигаю, хто мене навчив бути собою, що б там не було. На тригодинній зустрічі з Ольгою Фреймут ви почуєте відповіді на різні запитання і розповіді про зворотній бік слави, телебачення, вогнів великого міста, життя «на вітрині» та як вистояти перед випробуваннями.

Також Оля говоритиме про:

- Як кинути виклик самій собі?

- Як піднімати самооцінку, без якої мотивації гріш ціна?

- Як отримати фінансову незалежність й зробити з власного імені бренд.

Зустріч не може вмістити усього, за чим ви прийдете в надії змінити життя за один день. Але насправді життя може змінитися за долі секунди. І ці долі у ваших руках.

Приходь на зустріч з Ольгою Фреймут і починай змінювати життя з цієї миті.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber