Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Однорукий в Харькове

Однорукий

Харьков, 13 февраля 2017 г, 19:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Американська комедія в «Молодому театрі» Сценічна редакція Андрія Білоуса представляє запаморочливу комедію за мотивами п’єси Мартіна МакДона «Однорукий зі Спокану». Ексцентричність, абсурд та цілковита плутанина в одному з готелів міста з незвичайною назвою Спокан — все це чекає вас на сцені столичного театру. Зірковий склад, в числі народного артиста України Станіслава Боклана, Олександра Ромашко, Дмитра Суржикова, Катерини Кістень і Дар’ї Баріхашвілі зроблять все, щоб глядач зміг відчути дух американської детективної комедії. Тонкий гумор з української душею Серед персонажів «Однорукого» ви побачите чарівну спокусницю, а разом з нею афроамериканця, який не соромиться висловлюватися лайкою, і однорукого пана, що несподівано вселився по сусідству від дивної парочки. Чим закінчиться їх знайомство? Дізнайтеся це разом з нами.Заказать и купить билеты на Однорукий можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Однорукий в Харькове состоится 13 февраля 2017 г, 19:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Американська комедія в «Молодому театрі»

Сценічна редакція Андрія Білоуса представляє запаморочливу комедію за мотивами п’єси Мартіна МакДона «Однорукий зі Спокану». Ексцентричність, абсурд та цілковита плутанина в одному з готелів міста з незвичайною назвою Спокан — все це чекає вас на сцені столичного театру. Зірковий склад, в числі народного артиста України Станіслава Боклана, Олександра Ромашко, Дмитра Суржикова, Катерини Кістень і Дар’ї Баріхашвілі зроблять все, щоб глядач зміг відчути дух американської детективної комедії.

Тонкий гумор з української душею

Серед персонажів «Однорукого» ви побачите чарівну спокусницю, а разом з нею афроамериканця, який не соромиться висловлюватися лайкою, і однорукого пана, що несподівано вселився по сусідству від дивної парочки. Чим закінчиться їх знайомство? Дізнайтеся це разом з нами.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber