X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Однорукий в Харькове

Однорукий

Харьков, 13 февраля 2017 г, 19:00
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Американський гумор та українська душа поєдналися в інтригуючій комедії без цензури та гальм від найвідвертіших акторів Молодого для найсміливіших глядачів. Народний артист України Станіслав Боклан, зірка понад 90 фільмів та серіалів опиняється у дуже незручному становищі. Його герой – Кармайкл вирушає на безкінечні пошуки частинки себе. І як же в цьому шаленому фарсі обійтися без ексцентричного портьє у виконанні майстра гумору, володаря фільмографії у понад 130 ролей, улюбленця публіки - Дмитра Суржикова.Заказать и купить билеты на Однорукий можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Однорукий в Харькове состоится 13 февраля 2017 г, 19:00, Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка.

Американський гумор та українська душа поєдналися в інтригуючій комедії без цензури та гальм від найвідвертіших акторів Молодого для найсміливіших глядачів.

Народний артист України Станіслав Боклан, зірка понад 90 фільмів та серіалів опиняється у дуже незручному становищі. Його герой – Кармайкл вирушає на безкінечні пошуки частинки себе. І як же в цьому шаленому фарсі обійтися без ексцентричного портьє у виконанні майстра гумору, володаря фільмографії у понад 130 ролей, улюбленця публіки - Дмитра Суржикова.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber