Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча в Харькове

Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча

Харьков, 19 мая 2018 г, 23:30
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
19 травня у кінотеатрі «Боммер»Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча Три знакових фільми одного із найбільш самобутніх режисерівсучасності на великому екрані!Початок о 23-30 – завершення показу о 05-30 ранку 20 травняВідреставровані «Голова-гумка», «Загублене шосе» і «Твін-Пікс: Крізь вогонь», з оригінальним звуком і українськими субтитрами.Всі три фільми можно було бачити на рідкісних ретроспективах Лінча.Програма показу:-1- «Голова-Гумка»/Eraserhead, (1977)Хронометраж: 89хв.Режисер: Девід ЛінчПродюсер: Девід ЛінчАвтор сценарію: Девід ЛінчУ головних ролях: Джек Ненс, Шарлотта Стюарт, Аллен Джозеф, Джинні БейтсОператор: Герберт Кардуелл, Фредерік ЕлмсКомпозитор: Девід Лінч «Голова-Гумка» / Eraserhead – перший повнометражний фільм Девіда Лінча. Фільм став культовою классикою завдяки образності, незвичайному звуковому оформленню і загальній атмосфері. Сам Лінч описує свій дебютний фільм як «сон про темні і тривожні речі» і вважає його своїм «Найдуховнішим фільмом». Стрічка булла визнана «культурно значущою» Бібліотекою Конгресу США і внесена до Національного реєстру фільмів США. -2- «Загублене шосе»/ Lost Highway,(1997)Хронометраж: 135 хв.Режисер: Девід ЛінчПродюсер: Мері СуініАвтор сценарію: Баррі Гіффорд, Девід ЛінчУ головних ролях: Білл Пуллман,Патрісія Аркетт, Балтазар Гетті, Роберт ЛоджіаОператор: Пітер ДемінгКомпозитор: Анджело Бадаламенті Сьомий повнометражний фільм Девіда Лінча, знятий за сценарієм, створеним у співавторстві з Баррі Гіффордом. Жанр кінострічки творці визначили, як «нуаровий хоррор XXI століття». Сюжет фільму починається з історії Фреда Медісона і його дружини Рене. Їхній шлюб заходить у глухий кут і закінчується злочином. Усі звинувачення падають на чоловіка, і його засуджують до вищої міри покарання за вбивство своєї дружини. Однак Фред Медісон загадковим чином зникає з камери смертників. На його місці знаходять невинного автомеханіка Піта Дейтона, якого випускають на волю. Піт намагається повернутися до нормального життя, але замість цього він потрапляє у незрозуміле жахіття. -3- «Твін Пікс: Крізь вогонь»/Twin Peaks: Fire Walk With Me, (1992)Хронометраж: 135 хв.Режисер: Девід ЛінчПродюсер: Грегг ФінбергАвтор сценарію: Девід ЛінчУ головних ролях: Шеріл Лі, Кайл Мак Лахлен, Мойра КелліОператор: Рональд Віктор ГарсіяКомпозитор: Анджело Бадаламенті «Твін Пікс: Крізь вогонь»/Twin Peaks: Fire Walk With Me - приквел до найбільш культового і очікуваного серіалу «Твін Пікс», до серіалу-події. Сюжет повного метра розгортається навколо розслідування вбивства Терези Бенкс і останніх семи днів життя Лори Палмер. Долі цих дівчат – головні таємниці і центральні теми двох сезонів «Твін Пікса». «Твін Пікс: Крізь вогонь» відомий також тим, що в ньому зіграв сам Девід Лінч, одну з невеликих ролей виконав Девід Боуї і в сюжеті є відсилання до подальшої долі агента Купе.

Заказать и купить билеты на Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча в Харькове состоится 19 мая 2018 г, 23:30, Кинотеатр Боммер.

19 травня у кінотеатрі «Боммер»
Нічний Weekend фільмів Девіда Лінча

Три знакових фільми одного із найбільш самобутніх режисерів
сучасності на великому екрані!
Початок о 23-30 – завершення показу о 05-30 ранку 20 травня
Відреставровані «Голова-гумка», «Загублене шосе» і «Твін-Пікс: Крізь вогонь», з оригінальним звуком і українськими субтитрами.
Всі три фільми можно було бачити на рідкісних ретроспективах Лінча.
Програма показу:
-1- «Голова-Гумка»/Eraserhead, (1977)
Хронометраж: 89хв.
Режисер: Девід Лінч
Продюсер: Девід Лінч
Автор сценарію: Девід Лінч
У головних ролях: Джек Ненс, Шарлотта Стюарт, Аллен Джозеф, Джинні Бейтс
Оператор: Герберт Кардуелл, Фредерік Елмс
Композитор: Девід Лінч

«Голова-Гумка» / Eraserhead – перший повнометражний фільм Девіда Лінча. Фільм став культовою классикою завдяки образності, незвичайному звуковому оформленню і загальній атмосфері. Сам Лінч описує свій дебютний фільм як «сон про темні і тривожні речі» і вважає його своїм «Найдуховнішим фільмом». Стрічка булла визнана «культурно значущою» Бібліотекою Конгресу США і внесена до Національного реєстру фільмів США.

-2- «Загублене шосе»/ Lost Highway,(1997)
Хронометраж: 135 хв.
Режисер: Девід Лінч
Продюсер: Мері Суіні
Автор сценарію: Баррі Гіффорд, Девід Лінч
У головних ролях: Білл Пуллман,Патрісія Аркетт, Балтазар Гетті, Роберт Лоджіа
Оператор: Пітер Демінг
Композитор: Анджело Бадаламенті

Сьомий повнометражний фільм Девіда Лінча, знятий за сценарієм, створеним у співавторстві з Баррі Гіффордом. Жанр кінострічки творці визначили, як «нуаровий хоррор XXI століття». Сюжет фільму починається з історії Фреда Медісона і його дружини Рене. Їхній шлюб заходить у глухий кут і закінчується злочином. Усі звинувачення падають на чоловіка, і його засуджують до вищої міри покарання за вбивство своєї дружини. Однак Фред Медісон загадковим чином зникає з камери смертників. На його місці знаходять невинного автомеханіка Піта Дейтона, якого випускають на волю. Піт намагається повернутися до нормального життя, але замість цього він потрапляє у незрозуміле жахіття.

-3- «Твін Пікс: Крізь вогонь»/Twin Peaks: Fire Walk With Me, (1992)
Хронометраж: 135 хв.
Режисер: Девід Лінч
Продюсер: Грегг Фінберг
Автор сценарію: Девід Лінч
У головних ролях: Шеріл Лі, Кайл Мак Лахлен, Мойра Келлі
Оператор: Рональд Віктор Гарсія
Композитор: Анджело Бадаламенті

«Твін Пікс: Крізь вогонь»/Twin Peaks: Fire Walk With Me - приквел до найбільш культового і очікуваного серіалу «Твін Пікс», до серіалу-події. Сюжет повного метра розгортається навколо розслідування вбивства Терези Бенкс і останніх семи днів життя Лори Палмер. Долі цих дівчат – головні таємниці і центральні теми двох сезонів «Твін Пікса». «Твін Пікс: Крізь вогонь» відомий також тим, що в ньому зіграв сам Девід Лінч, одну з невеликих ролей виконав Девід Боуї і в сюжеті є відсилання до подальшої долі агента Купе.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber