Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль В начале и в конце времен в Харькове

В начале и в конце времен

Харьков, 09 ноября 2016 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Постановка - засл. арт. України О. СтеценкоСценографія та костюми - О. АбмановТривалість вистави: 2 год. 30 хв.Прем’єра: 25 вересня 2015 рокуНеподалік від Прип'яті в зоні відчуження разом з донькою і онуком живе кумедна і бешкетна Баба Пріся. До них постійно навідується дільничний, який намагається виселити їх із закритої території. Відмовляючись, Баба постійно конфліктує з донькою і дільничним, говорячи, що їх покоління поламане і тому не здатне вирішувати майбутнє. Вся надія Баби Прісі на онука. Але, як говорять у народі, не так склалось, як жадалось. Поступово 86-річна Баба Пріся – авантюристка і хуліганка, яка вживає «міцне» слівце, збирає різні трави, з яких варить зілля, курить саморобні цигарки і вправно полює на звіря – стає на шлях оборони своєї родини, лісу, в якому живе, землі, на якій виросла.

Заказать и купить билеты на В начале и в конце времен можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль В начале и в конце времен в Харькове состоится 09 ноября 2016 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Постановка - засл. арт. України О. Стеценко

Сценографія та костюми - О. Абманов

Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.

Прем’єра: 25 вересня 2015 року

Неподалік від Прип'яті в зоні відчуження разом з донькою і онуком живе кумедна і бешкетна Баба Пріся. До них постійно навідується дільничний, який намагається виселити їх із закритої території. Відмовляючись, Баба постійно конфліктує з донькою і дільничним, говорячи, що їх покоління поламане і тому не здатне вирішувати майбутнє. Вся надія Баби Прісі на онука. Але, як говорять у народі, не так склалось, як жадалось. Поступово 86-річна Баба Пріся – авантюристка і хуліганка, яка вживає «міцне» слівце, збирає різні трави, з яких варить зілля, курить саморобні цигарки і вправно полює на звіря – стає на шлях оборони своєї родини, лісу, в якому живе, землі, на якій виросла.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber