Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Мені однаково, чи буду... в Харькове

Мені однаково, чи буду...

Харьков, 02 ноября 2016 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Тривалість вистави: 1 годинаПостановка: засл. діяч мистецтв України С. ПасічникСценографія та костюми: А.ТодоракінаСвітло: засл. працівник культури України В.МінаковМузичне оформлення,звук: Г.Фролов, М.Голубнича"Мені однаково, чи буду..." - тринадцята постановка у славетній Шевченкіані театру, починаючи від резонансної новаторської вистави "Гайдамаки" за Т.Шевченком у режисурі Леся Курбаса (1924).Текст "Мені однаково, чи буду..." складають вірші поета різних років. Це поетична вистава, що віддзеркалює основні мотиви багатогранного таланту Т.Шевченка, поета-бунтівника і ніжного лірика.Дійові особи вистави - хлопці та дівчата, наші сучасники, спроможні виявляти власні почуття словами поета, дослухатися до Шевченкових думок і настроїв з позицій сьогодення. Особливого звучання у виставі набирає молитва за Україну, за її щасливе майбутнє, що передається в образній формі засобами сцени.


Заказать и купить билеты на Мені однаково, чи буду... можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Мені однаково, чи буду... в Харькове состоится 02 ноября 2016 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Тривалість вистави: 1 година

Постановка: засл. діяч мистецтв України С. Пасічник

Сценографія та костюми: А.Тодоракіна

Світло: засл. працівник культури України В.Мінаков

Музичне оформлення,звук: Г.Фролов, М.Голубнича

"Мені однаково, чи буду..." - тринадцята постановка у славетній Шевченкіані театру, починаючи від резонансної новаторської вистави "Гайдамаки" за Т.Шевченком у режисурі Леся Курбаса (1924).

Текст "Мені однаково, чи буду..." складають вірші поета різних років. Це поетична вистава, що віддзеркалює основні мотиви багатогранного таланту Т.Шевченка, поета-бунтівника і ніжного лірика.

Дійові особи вистави - хлопці та дівчата, наші сучасники, спроможні виявляти власні почуття словами поета, дослухатися до Шевченкових думок і настроїв з позицій сьогодення. Особливого звучання у виставі набирає молитва за Україну, за її щасливе майбутнє, що передається в образній формі засобами сцени.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber