Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Короткий метр из Ирландии в Харькове

Короткий метр из Ирландии

Харьков, 18 февраля 2018 г, 20:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Фестиваль «Короткий метр із Ірландії» В програму фестивалю увійшли 10 різножанрових фільмів, більшість із яких мають нагороди престижних міжнародних кінофестивалів. Фільми озвучено українською мовою. Загальна тривалість програми: 75 хв. КВИТОК У МАЙБУТНЄ Драма, комедія, 2017р., 8 хв.Режисер: ШонО ‘КоннорСюжет: Шукаючи кращої долі, герой купує квиток до Америки. Але безтурботна вечірка вносить свої зміни до великих планів… ХЕЛЬГА або ЗНАЙОМСТВО В МЕРЕЖІ Комедія, 2011р., 2 хв.Режисер: Джастін СклерСюжет: Що робити, коли на побачення приходить геть не та, з якою ти знайомився на сайті знайомств? Головне – не панікувати. СУМНІВИ Драма, 2011р., 14 хв.Режисер: ЛіамГейвінСюжет: Юна дівчина після вечірки викрадає автомобіль та збиває на ньому чоловіка, що йде обабіч дороги. Стресова ситуація спонукає до рішучих дій. ДУЕЛЬ Комедія, анімація, 2013р., 4 хв.Режисер: ДженіферТерріСюжет: Коли нові технології починають боротьбу із старими традиціями – вони не завжди відразу перемагають. Часом, доводиться знаходити компроміс. ДРУЗІ ДЛЯ ОБІДУ Драма, комедія, 2017р., 18 хв.Режисер: ІвоннаРозеСюжет: Дуже часто нас люблять, нам довіряють, бо ми піклуємось та намагаємось бути ніжними. Але любов до нас та відданість нам - дуже небезпечні речі. ПЕРСПЕКТИВИ Комедія, анімація, 2014р., 2 хв.Режисер: Кріс О’ХараСюжет: Бережіть себе від моментів збудження Вашої уяви. Адже, не завжди нові перспективи бувають радісними та приємними. ДЗВІНОК Драма, 2016р., 12 хв.Режисер: Джейн КлівінгСюжет: Зона комфорту річ приємна. Чудово, коли її нам хтось створює. Але бувають обставини, коли доводиться брати ініціативу, а потім і відповідальність в свої руки. ХУДОЖНИКИ Комедія, анімація, 2012р., 3 хв.Режисер: Стів МулленСюжет: Два художники – конкуренти, захопившись з’ясуванням відносин між собою, не помічають Головних тем для своїх сюжетів... У ПОШУКАХ РОБОТИ Комедія, 2016р., 5 хв.Режисер: Тара МарфіСюжет: Щоб вдало пройти співбесіду при влаштуванні на роботу, винахідливі друзі склали хитрий план. ЧЕРГА Комедія, 2013р., 5 хв.Режисер: Нік КелліСюжет: Знехтувавши обов’язками, менеджер пошти у свій робочий час пішла у своїх справах… Тож, коло поштового будиночку утворилася черга, яка розважала себе чим завгодно… І в тому числі, ірландським танком.

Заказать и купить билеты на Короткий метр из Ирландии можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Короткий метр из Ирландии в Харькове состоится 18 февраля 2018 г, 20:00, Кинотеатр Боммер.

Фестиваль «Короткий метр із Ірландії»

В програму фестивалю увійшли 10 різножанрових фільмів, більшість із яких мають нагороди престижних міжнародних кінофестивалів.

Фільми озвучено українською мовою.

Загальна тривалість програми: 75 хв.

КВИТОК У МАЙБУТНЄ

Драма, комедія, 2017р., 8 хв.
Режисер: ШонО ‘Коннор
Сюжет: Шукаючи кращої долі, герой купує квиток до Америки. Але безтурботна вечірка вносить свої зміни до великих планів…

ХЕЛЬГА або ЗНАЙОМСТВО В МЕРЕЖІ

Комедія, 2011р., 2 хв.
Режисер: Джастін Склер
Сюжет: Що робити, коли на побачення приходить геть не та, з якою ти знайомився на сайті знайомств? Головне – не панікувати.

СУМНІВИ

Драма, 2011р., 14 хв.
Режисер: ЛіамГейвін
Сюжет: Юна дівчина після вечірки викрадає автомобіль та збиває на ньому чоловіка, що йде обабіч дороги. Стресова ситуація спонукає до рішучих дій.

ДУЕЛЬ

Комедія, анімація, 2013р., 4 хв.
Режисер: ДженіферТеррі
Сюжет: Коли нові технології починають боротьбу із старими традиціями – вони не завжди відразу перемагають. Часом, доводиться знаходити компроміс.

ДРУЗІ ДЛЯ ОБІДУ

Драма, комедія, 2017р., 18 хв.
Режисер: ІвоннаРозе
Сюжет: Дуже часто нас люблять, нам довіряють, бо ми піклуємось та намагаємось бути ніжними. Але любов до нас та відданість нам - дуже небезпечні речі.

ПЕРСПЕКТИВИ

Комедія, анімація, 2014р., 2 хв.
Режисер: Кріс О’Хара
Сюжет: Бережіть себе від моментів збудження Вашої уяви. Адже, не завжди нові перспективи бувають радісними та приємними.

ДЗВІНОК

Драма, 2016р., 12 хв.
Режисер: Джейн Клівінг
Сюжет: Зона комфорту річ приємна. Чудово, коли її нам хтось створює. Але бувають обставини, коли доводиться брати ініціативу, а потім і відповідальність в свої руки.

ХУДОЖНИКИ

Комедія, анімація, 2012р., 3 хв.
Режисер: Стів Муллен
Сюжет: Два художники – конкуренти, захопившись з’ясуванням відносин між собою, не помічають Головних тем для своїх сюжетів...

У ПОШУКАХ РОБОТИ

Комедія, 2016р., 5 хв.
Режисер: Тара Марфі
Сюжет: Щоб вдало пройти співбесіду при влаштуванні на роботу, винахідливі друзі склали хитрий план.

ЧЕРГА

Комедія, 2013р., 5 хв.
Режисер: Нік Келлі
Сюжет: Знехтувавши обов’язками, менеджер пошти у свій робочий час пішла у своїх справах… Тож, коло поштового будиночку утворилася черга, яка розважала себе чим завгодно… І в тому числі, ірландським танком.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber