Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Маленькие супружеские преступления в Харькове

Маленькие супружеские преступления

Харьков, 22 декабря 2016 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Режисер: засл. арт. України С.Бережко Художнє оформлення та костюми : засл.діяч мистецтв України Т.Медвідь Тривалість вистави: 2 години Прем’єра: 3 червня 2010р. За плечима Жіля та Лізи – і радість і біль від подружнього життя. Часом їм здається, що слід було б розірвати невдалий шлюб, та кожен із них не наважується першим поставити крапку в цій грі. Майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою приводить до парадоксального фіналу.

Заказать и купить билеты на Маленькие супружеские преступления можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Маленькие супружеские преступления в Харькове состоится 22 декабря 2016 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Режисер: засл. арт. України С.Бережко

Художнє оформлення та костюми : засл.діяч мистецтв України Т.Медвідь

Тривалість вистави: 2 години

Прем’єра: 3 червня 2010р.

За плечима Жіля та Лізи – і радість і біль від подружнього життя. Часом їм здається, що слід було б розірвати невдалий шлюб, та кожен із них не наважується першим поставити крапку в цій грі. Майже детективна історія стосунків між чоловіком і жінкою приводить до парадоксального фіналу.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber