X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт Классическая феерия. Мир музыки детям в Харькове

Классическая феерия. Мир музыки детям

Харьков, 18 декабря 2015 г, 18:00
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
ГРАНДІОЗНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ. МУЗИЧНИЙ СВІТ ДІТЯМ» 18 грудня – ХНАТОБ, 18:00 (м. Харків, вул. Сумська, 25)Найвідоміші Музиканти з усього світу зберуться разом для участі у благодійних концертах «Класична Феєрія» заради допомоги дітям. Купуючи квитки на ці концерти, ви надаєте шанс дитячим серцям битися далі!Ще одна мета – це довести, що культура здатна об’єднувати схід і захід нашої України.СЕРЕД ГОСТЕЙ: -    László Fenyő  (Німеччина) - один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра Matteo Goffriller.-    Daniel Austrich, скрипка (Німеччина) – учень легендарного Віктора Третякова, артист всесвітньо відомого квартету "Мікеланджело".-    Сімейна династія видатних музикантів Дворніченків: Віктор, кларнет (Україна), Сергій, кларнет (США),  Олександр, альт (Україна).-    Євген Музикант, скрипка (Україна).Концерти відбудуться у супроводі єдиного в Україні Молодіжного симфонічного академічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом всесвітньо відомого диригента КИРИЛА КАРАБИЦЯ (Англія). Ведучі концертів: Віта Дубовік і Володимир Носков.Кількість квитків ОБМЕЖЕНА! Основна частина місць в залі надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам і дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей БЕЗКОШТОВНО. Невелика кількість квитків надходить до продажу. Купуючи квитки на ці концерти, Ви автоматично стаєте благодійниками! Тому що кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені на реалізацію проекту "Музика Серця" Благодійним фондом "Забота". Мета проекту «Музика Серця»: закупити витратні матеріали для проведення операцій дітям з вродженими вадами серця у відділеннях кардіохірургії Харкова і Львова.РАЗОМ МИ МОЖЕМО ВРЯТУВАТИ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ! Чекаємо на вас 18 грудня у Харкові!========================================= ПРО ПРОЕКТ: «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» - це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.ЦІЛІ: 1. Популяризація класичної музики серед дітей та молоді. 2. Збір коштів на необхідне обладнання для лікування дітей. 3. Об’єднання сходу і заходу України за допомогою культури.ЗАДАЧІ: 1. Проводити добродійні концерти в найкращих оперних залах країни за участі видатних музикантів з усього світу. 2. Надати можливість дітям із соціально незахищених категорій населення безкоштовно відвідувати концерти класичної музики найвишчого рівня. 3. Підвищити загальний культурний і духовний рівень зростаючого покоління. 4. Привернути увагу громадськості і бізнесу до теми благодійності. РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012 ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ: - Музиканти брати Дворніченки Сергій та Олександр - Олена Єрьоміна, Голова правління БФ "Забота"


Заказать и купить билеты на Классическая феерия. Мир музыки детям можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт Классическая феерия. Мир музыки детям в Харькове состоится 18 декабря 2015 г, 18:00, ХАТОБ.

ГРАНДІОЗНИЙ БЛАГОДІЙНИЙ КОНЦЕРТ «КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ. МУЗИЧНИЙ СВІТ ДІТЯМ»

18 грудня – ХНАТОБ, 18:00 (м. Харків, вул. Сумська, 25)

Найвідоміші Музиканти з усього світу зберуться разом для участі у благодійних концертах «Класична Феєрія» заради допомоги дітям.

Купуючи квитки на ці концерти, ви надаєте шанс дитячим серцям битися далі!

Ще одна мета – це довести, що культура здатна об’єднувати схід і захід нашої України.

СЕРЕД ГОСТЕЙ:
-    László Fenyő  (Німеччина) - один з найкращих віолончелістів сучасності, який грає на віолончелі 1695 року відомого італійського майстра Matteo Goffriller.
-    Daniel Austrich, скрипка (Німеччина) – учень легендарного Віктора Третякова, артист всесвітньо відомого квартету "Мікеланджело".
-    Сімейна династія видатних музикантів Дворніченків: Віктор, кларнет (Україна), Сергій, кларнет (США),  Олександр, альт (Україна).
-    Євген Музикант, скрипка (Україна).

Концерти відбудуться у супроводі єдиного в Україні Молодіжного симфонічного академічного оркестру «Слобожанський» під керівництвом всесвітньо відомого диригента КИРИЛА КАРАБИЦЯ (Англія).

Ведучі концертів: Віта Дубовік і Володимир Носков.

Кількість квитків ОБМЕЖЕНА!

Основна частина місць в залі надається дітям-сиротам, дітям-інвалідам і дітям з багатодітних і малозабезпечених сімей БЕЗКОШТОВНО.

Невелика кількість квитків надходить до продажу. Купуючи квитки на ці концерти, Ви автоматично стаєте благодійниками! Тому що кошти, зібрані з продажу квитків, будуть направлені на реалізацію проекту "Музика Серця" Благодійним фондом "Забота".

Мета проекту «Музика Серця»: закупити витратні матеріали для проведення операцій дітям з вродженими вадами серця у відділеннях кардіохірургії Харкова і Львова.

РАЗОМ МИ МОЖЕМО ВРЯТУВАТИ БІЛЬШЕ ДІТЕЙ!

Чекаємо на вас 18 грудня у Харкові!
=========================================

ПРО ПРОЕКТ:

«КЛАСИЧНА ФЕЄРІЯ» - це міжнародний благодійний проект, направлений на підвищення рівня культури на Україні і допомогу дітям з соціально незахищених категорій населення. З цією метою щороку проводяться концерти класичної музики за участі музикантів світового рівня.

ЦІЛІ:

1. Популяризація класичної музики серед дітей та молоді.
2. Збір коштів на необхідне обладнання для лікування дітей.
3. Об’єднання сходу і заходу України за допомогою культури.

ЗАДАЧІ:

1. Проводити добродійні концерти в найкращих оперних залах країни за участі видатних музикантів з усього світу.
2. Надати можливість дітям із соціально незахищених категорій населення безкоштовно відвідувати концерти класичної музики найвишчого рівня.
3. Підвищити загальний культурний і духовний рівень зростаючого покоління.
4. Привернути увагу громадськості і бізнесу до теми благодійності.

РІК ЗАПОЧАТКУВАННЯ ПРОЕКТУ: 2012

ОРГАНІЗАТОРИ ПРОЕКТУ:

- Музиканти брати Дворніченки Сергій та Олександр
- Олена Єрьоміна, Голова правління БФ "Забота"

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber
Подарочный сертификат Karabas.com X