Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Кот в сапогах в Харькове

Кот в сапогах

Харьков, 28 декабря 2014 г, 12:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 03.06
Тривалість вистави: 1 година 15 хв. Постановка: Олег Русов Сценографія: Тетяна Пасєчник Музика: Ігор Гайденко Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.


Кот в сапогах в других городах:

24вс июня, 2018

ЗапорожьеТеатр им.Магара

12:00 30 - 30 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Кот в сапогах можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Кот в сапогах в Харькове состоится 28 декабря 2014 г, 12:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

  • Тривалість вистави: 1 година 15 хв.
  • Постановка: Олег Русов
  • Сценографія: Тетяна Пасєчник
  • Музика: Ігор Гайденко

Музична казка на 1 дію для дошкільників і дітей молодшого шкільного віку

Незвична чарівна історія про те, як у стародавньому королівстві завдяки хороброму Коту у чоботях Принцеса та Жак–простак перемогли Людоїда і зберегли віру в добро, вірність, дружбу, щире кохання. Це динамічне яскраве видовище, де багато музики, танців, казкових перетворень.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber