X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ в Харькове

ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ

Харьков, 22 ноября 2012 г, 19:00
Будинок Актора Будинок Актора
м. Харків, вул. Красіна, 3
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
«ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ» Театр «Може бути» (м.Харків). 15 квітня 2013 року. Палац Україна Режисер-постановник - Сергій Аксьонов. У виставі працюють: А. Жиляков, Р. Жиров, М. Козюліна, А. Шпильовий. Одна з найбільш відвідуваних вистав Харкова. Театр «Може бути» (м. Харків) вперше в Україні представляє виставу за мотивами бестселера Бернарда Вербера «Імперія янголів». У всій Європі ім'я Б. Вербера на обкладинці книги означає тільки одне - шедевр! «Імперія янголів» - одна з найгучніших книг французького письменника. Театр «Може бути» пропонує свою унікальну інтерпретацію цього твору. Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати янголом-охоронцем. У його відповідальності - дві людські душі: одна з них - французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкої ранимою душею, друга - російська перекладачка, з якою головний герой був знайомий ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них попереду чекають випробування, впоратися з якими - складне завдання для ангелів. Вистава театру «Може бути» - призер 9-го фестивалю «Курбалесія» 2011 у номінаціях: - За креативну інсценування сучасного тексту; - За кращу роботу з прозовим матеріалом; - За інтелектуальну віртуозну акторську гру (Роман Жиров). Придбати квитки на Імперію Янголів на сайті Karabas.com

Заказать и купить билеты на ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ в Харькове состоится 22 ноября 2012 г, 19:00.

«ІМПЕРІЯ ЯНГОЛІВ» Театр «Може бути» (м.Харків). 15 квітня 2013 року. Палац Україна

Режисер-постановник - Сергій Аксьонов.
У виставі працюють: А. Жиляков, Р. Жиров, М. Козюліна, А. Шпильовий.
Одна з найбільш відвідуваних вистав Харкова.

Театр «Може бути» (м. Харків) вперше в Україні представляє виставу за мотивами бестселера Бернарда Вербера «Імперія янголів».
У всій Європі ім'я Б. Вербера на обкладинці книги означає тільки одне - шедевр!
«Імперія янголів» - одна з найгучніших книг французького письменника.
Театр «Може бути» пропонує свою унікальну інтерпретацію цього твору.
Головний герой потрапляє на небеса, де змушений працювати янголом-охоронцем. У його відповідальності - дві людські душі: одна з них - французький письменник, з непередбачуваним характером і тонкої ранимою душею, друга - російська перекладачка, з якою головний герой був знайомий ще на землі. Крок за кроком, персонажі долають складні ситуації і добиваються поставлених цілей. Але кожного з них попереду чекають випробування, впоратися з якими - складне завдання для ангелів.

Вистава театру «Може бути» - призер 9-го фестивалю «Курбалесія» 2011 у номінаціях:
- За креативну інсценування сучасного тексту;
- За кращу роботу з прозовим матеріалом;
- За інтелектуальну віртуозну акторську гру (Роман Жиров).

Подробнее
Свернуть
Подробнее