Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
Концерт GUF в Харькове

GUF

Харьков, 30 октября 2015 г, 22:00
Клуб Місто Клуб Місто
ул. Клочковская, 190-А
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
30 жовтня в Харкові відбудеться великий сольний концерт, який буде включати в себе найулюбленіші і відомі хіти виконавця!Олексій Долматов, більше відомий як GUF (ГУФ), знайомий навіть тим, хто далекий від хіп-хопу і російської реп-сцени вже 15 років дарує щиру, оригінальну творчість і харизматичну манеру виконання, що є невід'ємною частиною російського хіп-хопу. Глибокі тексти - історії реального життя, розходяться на цитати, а енергетика живих виступів розгойдує повні зали.GUF є талановитим і визнаним автором цікавих і пам'ятних текстів. На його рахунку близько трьохсот треків, які входять в три сольні номерні альбоми «Місто доріг» (2007), «Дома» (2009) та «Сам і ...» (2012), два спільних з Бастой і Рігосом, два альбоми у складі групи Centr, плюс величезна кількість фітов від Принципа до Кравця. Окремо варто відзначити спільні роботи Олексія з Васею Вакуленко, більш відомим як Баста.Організатором концерту є продюсерський центр "Нота", який вже 8 років на ринку концертної діяльності і безпосередньо працює з українськими виконавцями і зірками зарубіжної естради. За плечима організації десятки турів самих популярних артистів, сотні концертів і фестивалів.Концерт "GUF" відбудеться 31 жовтня в "OPERA concert hall" міста Дніпропетровськ.


Заказать и купить билеты на GUF можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Концерт GUF в Харькове состоится 30 октября 2015 г, 22:00, Клуб Місто.30 жовтня в Харкові відбудеться великий сольний концерт, який буде включати в себе найулюбленіші і відомі хіти виконавця!

Олексій Долматов, більше відомий як GUF (ГУФ), знайомий навіть тим, хто далекий від хіп-хопу і російської реп-сцени вже 15 років дарує щиру, оригінальну творчість і харизматичну манеру виконання, що є невід'ємною частиною російського хіп-хопу. Глибокі тексти - історії реального життя, розходяться на цитати, а енергетика живих виступів розгойдує повні зали.

GUF є талановитим і визнаним автором цікавих і пам'ятних текстів. На його рахунку близько трьохсот треків, які входять в три сольні номерні альбоми «Місто доріг» (2007), «Дома» (2009) та «Сам і ...» (2012), два спільних з Бастой і Рігосом, два альбоми у складі групи Centr, плюс величезна кількість фітов від Принципа до Кравця. Окремо варто відзначити спільні роботи Олексія з Васею Вакуленко, більш відомим як Баста.

Організатором концерту є продюсерський центр "Нота", який вже 8 років на ринку концертної діяльності і безпосередньо працює з українськими виконавцями і зірками зарубіжної естради. За плечима організації десятки турів самих популярних артистів, сотні концертів і фестивалів.

Концерт "GUF" відбудеться 31 жовтня в "OPERA concert hall" міста Дніпропетровськ.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber