Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Деньги (Сто тысяч) в Харькове

Деньги (Сто тысяч)

Харьков, 29 июня 2017 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин Режисер: Микола Яремків Сценограф: Андрій Вітановський (Київ) Композитор: Геннадій Фролов Пластика: Олена Приступ Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України Звук: Марія Голубнича Прем’єра: 7 червня 1993 року Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належать до кращих зразків української класичної драматичної літератури, а комедія „Сто тисяч”, що має першоназву „Гроші”, є однією з вершин творчої спадщини письменника. Автори вистави поглянули на п'єсу свіжими очима й „переказали” її мовою сучасного театру. Режисерська концепція та гра акторів не викликають бажання навіть згадувати про те, що головний герой – „суцільний експлуататор”. Більшість персонажів вистави шукають різних шляхів до збагачення. Заможний селянин Калитка намагається по-крупному заробити на купівлі фальшивих грошей, а його син знаходить щастя в коханні. У виставі – модерній за формою та актуальній за змістом –увагу глядачів привернуть її стилізовані українські народні танці, пісні, а також дотепи. Вистава „Гроші (Сто тисяч)” – двічі лауреат Міжнародного театрального фестивалю у Львові „Золотий лев”.

Заказать и купить билеты на Деньги (Сто тысяч) можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Деньги (Сто тысяч) в Харькове состоится 29 июня 2017 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Тривалість вистави: 2 години 30 хвилин

Режисер: Микола Яремків

Сценограф: Андрій Вітановський (Київ)

Композитор: Геннадій Фролов

Пластика: Олена Приступ

Світло: Володимир Мінаков, засл. працівник культури України

Звук: Марія Голубнича

Прем’єра: 7 червня 1993 року

Твори Івана Карпенка-Карого (1845-1907) належать до кращих зразків української класичної драматичної літератури, а комедія „Сто тисяч”, що має першоназву „Гроші”, є однією з вершин творчої спадщини письменника.

Автори вистави поглянули на п'єсу свіжими очима й „переказали” її мовою сучасного театру. Режисерська концепція та гра акторів не викликають бажання навіть згадувати про те, що головний герой – „суцільний експлуататор”. Більшість персонажів вистави шукають різних шляхів до збагачення. Заможний селянин Калитка намагається по-крупному заробити на купівлі фальшивих грошей, а його син знаходить щастя в коханні. У виставі – модерній за формою та актуальній за змістом –увагу глядачів привернуть її стилізовані українські народні танці, пісні, а також дотепи.

Вистава „Гроші (Сто тисяч)” – двічі лауреат Міжнародного театрального фестивалю у Львові „Золотий лев”.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber