theatre performance Bridegroom called? in Kharkiv

Bridegroom called?

Kharkiv, 19 February 2017 , 18:00
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка
вул. Сумська, 9
Kharkiv
+380445905555
Sales closed
Постановка - О.Русов.Сценографія - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.Костюми - А.Горбунова.Тривалість вистави: 2 год. 20 хв.Прем’єра: 20 листопада 2015 рокуВи вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометної і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, у минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж… щоби, як то кажуть, і самотність прикрасити, і в домі з’явився хазяїн. За діло береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій у комедії приводить до непередбачуваного фіналу.


Order and buy tickets on Bridegroom called? you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance Bridegroom called? in Kharkiv will held 19 February 2017 , 18:00, Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка.

Постановка - О.Русов.

Сценографія - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.

Костюми - А.Горбунова.

Тривалість вистави: 2 год. 20 хв.

Прем’єра: 20 листопада 2015 року

Ви вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометної і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, у минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж… щоби, як то кажуть, і самотність прикрасити, і в домі з’явився хазяїн. За діло береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій у комедії приводить до непередбачуваного фіналу.

 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber