X
Set Kharkiv by default? Yes, I agree / No thanks
theatre performance Bridegroom called? in Kharkiv

Bridegroom called?

Kharkiv, 19 February 2017 , 18:00
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка
вул. Сумська, 9
Kharkiv
+380445905555
Sales closed
Постановка - О.Русов.Сценографія - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.Костюми - А.Горбунова.Тривалість вистави: 2 год. 20 хв.Прем’єра: 20 листопада 2015 рокуВи вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометної і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, у минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж… щоби, як то кажуть, і самотність прикрасити, і в домі з’явився хазяїн. За діло береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій у комедії приводить до непередбачуваного фіналу.


Order and buy tickets Bridegroom called? can be in any convenient way - by credit card VISA / MasterCard, via the Internet, as well as cash - at the box office or by courier, if you order a ticket with delivery.

Theatre performance Жениха вызывали? in Kharkiv will held 19 February 2017 , 18:00.

Постановка - О.Русов.

Сценографія - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.

Костюми - А.Горбунова.

Тривалість вистави: 2 год. 20 хв.

Прем’єра: 20 листопада 2015 року

Ви вірите в те, що життя можна змінити в будь-якому віці? Ні? Тоді раді вітати Вас в нашому залі на перегляді іскрометної і захоплюючої комедії, в якій головна героїня, у минулому відома актриса, вирішила віддати свою молодшу сестру заміж… щоби, як то кажуть, і самотність прикрасити, і в домі з’явився хазяїн. За діло береться досвідчений агент шлюбної контори, який спритно підбирає кандидатури наречених. Вир подій у комедії приводить до непередбачуваного фіналу.

 
Subscribe to KARABAS.COM in Telegram