Festival Short film fest in Kharkiv

Short film fest

Kharkiv, 27 August 2017 , 19:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Kharkiv
+380445905555
Sales closed
Фестиваль короткометражного кино «SHORT FILM FEST» (фильмы на языке оригинала с украинскими субтитрами) Сеансы: 15-00; 17-00; 19-00 Продолжительность: 93 мин. Жанр: короткий метр. Страны: Новая Зеландия, США, Великобритания, Исландия, Великобритания, Косово, Испания, Ливан, Катар, Великобритания Программа: -1- Пані Блек 11 хв, Нова Зеландія Айвен Бардж Коли еротичний фотограф переїжджаєдомашнютваринкудівчинки, йому доводиться вигадатицілуісторію про їїзникнення. Clermont-Ferrand FF — Audience Award winner -2- Надтокрутий для школи 11 хв, США КевінФілліпс Апатичний підліток, який тільки й думає, що про секс, вирішує кинути школу. Його рішення виливається у справжній кошмар, руйнуючи його імідж та відкриваючи його справжню сутність. -3- Містер Маділа 9 хв, Велика Британія, Ісландія Рорі Водбі-Толліс Серія розмов між режисером та обдарованим цілителем про внутрішній світ, матерію Всесвіту та природу самоїреальності... -4- Шок 21 хв, Велика Британія, Косово Джемі Донахью Дружба двох хлопчиків має пройти жорстку перевірку, коли в Косово приходить війна і їм доводиться боротися за своєжиття. Номінація на Oscar -5- Віктор ХХ 20 хв, Іспанія Ян Гаррідо Віктору подобається експериментувати зіс воєю статтю. Він не знає,хлопець він чи дівчина. Разом зі своєю мамою Марі Ангелес та дівчиною Рамою він живе у селі біля моря в Альмерії. Але коли він потрапляє до міста, перебуваючи під прикриттям анонімності, він відкриває себе. -6- Хвилі-98 15 хв, Ліван, Катар ЕліДахер Розчарований своїм життям у передмісті Бейрута, Омар робить відкриття, яке вабить його до міста. Занурений у такий близький і водночас ізольований від його реальності світ, він намагається зберегти свою прив'язаність та відчуття дому. Золота Пальмова гілка за Короткометражнийфільм (Канни) -7- Оператор 6 хв, Велика Британія Керолін Бартліт Оператор служби невідкладноїдопомоги щойно почала свою нічну зміну на посту управління системою пожежогасіння. Вона отримує дзвінок від молодої мами у відчаї. За годину до цього Джемма заснула перед телевізором, а коли прокинулась, то кімнату заповнив дим. Її трирічний син перебуває у кімнаті на горі, сходи до якої вже загорілись. ЖиттяДжемми залежить лише від вказівок оператора. Премія BAFTA за кращий Короткометражний фільм.

Order and buy tickets on Short film fest you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Festival Short film fest in Kharkiv will held 27 August 2017 , 19:00, Кинотеатр Боммер.

Фестиваль короткометражного кино

«SHORT FILM FEST»

(фильмы на языке оригинала с украинскими субтитрами)

Сеансы: 15-00; 17-00; 19-00

Продолжительность: 93 мин.

Жанр: короткий метр.

Страны: Новая Зеландия, США, Великобритания, Исландия, Великобритания, Косово, Испания, Ливан, Катар, Великобритания

Программа:

-1- Пані Блек 11 хв, Нова Зеландія

Айвен Бардж

Коли еротичний фотограф переїжджаєдомашнютваринкудівчинки, йому доводиться вигадатицілуісторію про їїзникнення.

Clermont-Ferrand FF — Audience Award winner

-2- Надтокрутий для школи 11 хв, США

КевінФілліпс

Апатичний підліток, який тільки й думає, що про секс, вирішує кинути школу. Його рішення виливається у справжній кошмар, руйнуючи його імідж та відкриваючи його справжню сутність.

-3- Містер Маділа 9 хв, Велика Британія, Ісландія

Рорі Водбі-Толліс

Серія розмов між режисером та обдарованим цілителем про внутрішній світ, матерію Всесвіту та природу самоїреальності...

-4- Шок 21 хв, Велика Британія, Косово

Джемі Донахью

Дружба двох хлопчиків має пройти жорстку перевірку, коли в Косово приходить війна і їм доводиться боротися за своєжиття.

Номінація на Oscar

-5- Віктор ХХ 20 хв, Іспанія

Ян Гаррідо

Віктору подобається експериментувати зіс воєю статтю. Він не знає,хлопець він чи дівчина. Разом зі своєю мамою Марі Ангелес та дівчиною Рамою він живе у селі біля моря в Альмерії. Але коли він потрапляє до міста, перебуваючи під прикриттям анонімності, він відкриває себе.

-6- Хвилі-98 15 хв, Ліван, Катар

ЕліДахер

Розчарований своїм життям у передмісті Бейрута, Омар робить відкриття, яке вабить його до міста. Занурений у такий близький і водночас ізольований від його реальності світ, він намагається зберегти свою прив'язаність та відчуття дому.

Золота Пальмова гілка за Короткометражнийфільм (Канни)

-7- Оператор 6 хв, Велика Британія

Керолін Бартліт

Оператор служби невідкладноїдопомоги щойно почала свою нічну зміну на посту управління системою пожежогасіння. Вона отримує дзвінок від молодої мами у відчаї. За годину до цього Джемма заснула перед телевізором, а коли прокинулась, то кімнату заповнив дим. Її трирічний син перебуває у кімнаті на горі, сходи до якої вже загорілись. ЖиттяДжемми залежить лише від вказівок оператора.

Премія BAFTA за кращий Короткометражний фільм.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber