cinema SexyShorts. Erotic shorts. Part 2 in Kharkiv

SexyShorts. Erotic shorts. Part 2

Kharkiv, 13 August 2017 , 19:00
Кинотеатр Боммер Кинотеатр Боммер
ул. Полтавский шлях, 6
Kharkiv
+380445905555
Sales closed
Sexy Shorts. Part-2. Еротичні короткометражки Жанр: короткий метр Хронометраж: 98 хв. Для тих, кому мало 50 відтінків - 6 короткометражок - програма. «Світом править секс» — твердження Фрейда не втратить актуальностініколи. Шість фільмів програми «SexyShorts-2» — це секс без перерви і в різноманітних варіаціях. На вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні – і всюди в головній ролі секс! Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували нову програму з 6 найкращих короткометражок з різних країн світу.


Order and buy tickets on SexyShorts. Erotic shorts. Part 2 you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Cinema SexyShorts. Erotic shorts. Part 2 in Kharkiv will held 13 August 2017 , 19:00, Кинотеатр Боммер.

Sexy Shorts. Part-2. Еротичні короткометражки

Жанр: короткий метр

Хронометраж: 98 хв.

Для тих, кому мало 50 відтінків - 6 короткометражок - програма.

«Світом править секс» — твердження Фрейда не втратить актуальностініколи.

Шість фільмів програми «SexyShorts-2» — це секс без перерви і в різноманітних варіаціях. На вас чекають нові епізоди: веселі романтичні і еротичні – і всюди в головній ролі секс!

Після успішного прокату першої частини програми Sexy Shorts, який показав, що глядачі не бояться ходити на такі фільми і прекрасно сприймають еротичний контент на великому екрані, ми підготували нову програму з 6 найкращих короткометражок з різних країн світу.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber