theatre performance The Taming of the Shrew in Kharkiv

The Taming of the Shrew

Kharkiv, 18 February 2017 , 18:00
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка
вул. Сумська, 9
Kharkiv
+380445905555
Sales closed
Постановка - Олег Русов Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України Костюми – Аліна Горбунова Музика – Геннадій Фролов Пластика – Олена Приступ Тривалість вистави- 2 год. 30 хв. Прем’єра: 23 вересня 2016 року 16 У Катарини, старшої з дочок почесної громадянки Падуї Баптісти, безглуздий і скандальний характер, тому вона ніяк не може видати її заміж. У молодшої – Б’янки шанувальників багато, але заміж вона може вийти тільки після того, як знайдеться сміливець, який приборкає норовливий характер старшої сестри. Претенденти на руку Бянки, знаходять для Катарини нареченого Петруччо – такого ж скандального і нетерпимого молодого дворянина, який заради приданого готовий одружитися на кому завгодно. Але для шлюбу необхідна згода норовливої дівчини ... В іронічній комедії «Приборкання норовливої» багато неочікуваних сюжетних поворотів, інтриг, жартів, і каламбурів.


Order and buy tickets on The Taming of the Shrew you can online via the Internet. Cash payment is possible when you buy at the ticket office or courier (when ordering a ticket with delivery).

Theatre performance The Taming of the Shrew in Kharkiv will held 18 February 2017 , 18:00, Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка.

Постановка - Олег Русов

Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України

Костюми – Аліна Горбунова

Музика – Геннадій Фролов

Пластика – Олена Приступ

Тривалість вистави- 2 год. 30 хв.

Прем’єра: 23 вересня 2016 року

16

У Катарини, старшої з дочок почесної громадянки Падуї Баптісти, безглуздий і скандальний характер, тому вона ніяк не може видати її заміж. У молодшої – Б’янки шанувальників багато, але заміж вона може вийти тільки після того, як знайдеться сміливець, який приборкає норовливий характер старшої сестри. Претенденти на руку Бянки, знаходять для Катарини нареченого Петруччо – такого ж скандального і нетерпимого молодого дворянина, який заради приданого готовий одружитися на кому завгодно. Але для шлюбу необхідна згода норовливої дівчини ...

В іронічній комедії «Приборкання норовливої» багато неочікуваних сюжетних поворотів, інтриг, жартів, і каламбурів.

Details
Hide
Details
 
 
Subscribe to KARABAS.COM in Viber