Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Двое на качелях в Харькове

Двое на качелях

Харьков, 21 февраля 2017 г, 19:00
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Двоє на гойдалці Кохання в стилі джаз у 2-х діях Автор: Вільям Гібсон Режисер: Валерія Демченко Актори: Анатоль Фон-Філандра, Катерина Варченко Ця історія почнеться у величезному, чужому для Нього місті, у ранні вересневі сутінки. Коли єдине, що хочеться зробити, стоячи на одному з чудових мостів Нью-Йорку, – це зробити крок униз. Але серед мільйонів людей, крізь гул курних вулиць та блискучі бродвейські вогні, Він, у намаганні покінчити зі своїм минулим життям, знайде Її. Кажуть, зрідка Бог у пориві співчуття до безлічі нещасних дурнів, створює для них одну таку Гітель... Щоб допомогти. Так, це одна з тих неймовірно простих історій про Кохання. Кохання, схоже на мелодію у стилі джаз. Непередбачуване, невловиме і трішки сумне. Чи перетворяться Він і Вона у таке зрозуміле «Ми»? Тривалість вистави 1 година 50 хвилин без антракту.


Заказать и купить билеты на Двое на качелях можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Двое на качелях в Харькове состоится 21 февраля 2017 г, 19:00, ХАТОБ.

Двоє на гойдалці

Кохання в стилі джаз у 2-х діях

Автор: Вільям Гібсон

Режисер: Валерія Демченко

Актори: Анатоль Фон-Філандра, Катерина Варченко

Ця історія почнеться у величезному, чужому для Нього місті, у ранні вересневі сутінки. Коли єдине, що хочеться зробити, стоячи на одному з чудових мостів Нью-Йорку, – це зробити крок униз. Але серед мільйонів людей, крізь гул курних вулиць та блискучі бродвейські вогні, Він, у намаганні покінчити зі своїм минулим життям, знайде Її.

Кажуть, зрідка Бог у пориві співчуття до безлічі нещасних дурнів, створює для них одну таку Гітель... Щоб допомогти. Так, це одна з тих неймовірно простих історій про Кохання. Кохання, схоже на мелодію у стилі джаз. Непередбачуване, невловиме і трішки сумне. Чи перетворяться Він і Вона у таке зрозуміле «Ми»?

Тривалість вистави 1 година 50 хвилин без антракту.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber