Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Docu/Хіт. Віддалений гавкіт собак в Харькове

Docu/Хіт. Віддалений гавкіт собак

Харьков, 22 мая 2018 г, 19:30
Fabrika Space / платформа "Фабрика" Fabrika Space / платформа "Фабрика"
ул. Благовещенская, 1
Харьков
+380445905555
50 грн.
До события осталось:
2018
4
22
19
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE! DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю. Віддалений гавкіт собак / The Distant Barking of Dogs Сімон Леренґ Вільмонт / Simon Lereng Wilmont Данія, Фінляндія, Швеція / Denmark, Finland, Sweden, 2017, 86' Знятий на лінії фронту, на сході України, фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, фіксуючи, як дитячу невинність хлопчика поступово роз’їдає війна. Олег живе зі своєю любою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі Гнутове на Донеччині. Не маючи куди податись, Олег та Олександра залишаються вдома, у майже спустошеному селищі. У житті одне для одного вони – єдині правдиві константи. Фільм показує, наскільки вразливі, але дуже близькі стосунки стають вирішальними для виживання. Як природна боротьба дитини за пізнання світу переплітається з небезпеками та викликами, що приносить війна. Фільм демонструється мовою оригіналу (російською) з англійськими субтитрами. 2017 – Нагорода як найкращий дебют на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі 2018 – Нагорода за найкращий скандинавський документальний фільм на кінофестивалі в Ґетеборзі, Швеція 2018 – Нагороди на Міжнародному кінофестивалі в Салоніках за найкращий документальний фільм (Golden Alexander Award), нагорода FIPRESCI та від парламенту Греції (Приз «Людські цінності»). 2018 – Нагорода студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в Києві, Україна.

Заказать и купить билеты на Docu/Хіт. Віддалений гавкіт собак можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Docu/Хіт. Віддалений гавкіт собак в Харькове состоится 22 мая 2018 г, 19:30, Fabrika Space / платформа "Фабрика".

З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE!

DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю.

Віддалений гавкіт собак / The Distant Barking of Dogs

Сімон Леренґ Вільмонт / Simon Lereng Wilmont

Данія, Фінляндія, Швеція / Denmark, Finland, Sweden, 2017, 86'

Знятий на лінії фронту, на сході України, фільм спостерігає за життям 10-річного Олега, фіксуючи, як дитячу невинність хлопчика поступово роз’їдає війна. Олег живе зі своєю любою бабусею Олександрою у невеликому будинку в селі Гнутове на Донеччині. Не маючи куди податись, Олег та Олександра залишаються вдома, у майже спустошеному селищі. У житті одне для одного вони – єдині правдиві константи. Фільм показує, наскільки вразливі, але дуже близькі стосунки стають вирішальними для виживання. Як природна боротьба дитини за пізнання світу переплітається з небезпеками та викликами, що приносить війна.

Фільм демонструється мовою оригіналу (російською) з англійськими субтитрами.

2017 – Нагорода як найкращий дебют на Міжнародному фестивалі документального кіно в Амстердамі

2018 – Нагорода за найкращий скандинавський документальний фільм на кінофестивалі в Ґетеборзі, Швеція

2018 – Нагороди на Міжнародному кінофестивалі в Салоніках за найкращий документальний фільм (Golden Alexander Award), нагорода FIPRESCI та від парламенту Греції (Приз «Людські цінності»).

2018 – Нагорода студентського журі на Міжнародному фестивалі документального кіно про права людини Docudays UA в Києві, Україна.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber