Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
кино Docu/Хіт. Останні люди в Алеппо в Харькове

Docu/Хіт. Останні люди в Алеппо

Харьков, 19 мая 2018 г, 19:30
Fabrika Space / платформа "Фабрика" Fabrika Space / платформа "Фабрика"
ул. Благовещенская, 1
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE! DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю. Останні люди в Алеппо / Last Man in Aleppo Ферас Файяд / Feras Fayyad, Данія, Сирія / Denmark, Syria, 2017, 104' Захоплива робота сирійського режисера Фераса Файяда – видатний приклад репортажу безпосередньо з місця подій – простежує зусилля визнаної на міжнародному рівні організації «Білі шоломи», яка складається зі звичайних громадян, які першими поспішають на місце бомбардувань та військових атак у надії врятувати життя. Цей фільм, у якому є як моменти напруги, що викликає шалене серцебиття, так і кадри неймовірної краси, занурює нас у життя трьох із засновників цієї організації – Халеда, Субгі та Махмуда, поки вони намагаються справитися з хаосом довкола і б’ються над постійно присутньою дилемою: тікати – чи залишитися і боротися за свою країну? Фільм демонструється мовою оригіналу (арабською) з українськими та англійськими субтитрами. 2017 – головна нагорода журі на кінофестивалі Sundance; нагорода за найкраще свідчення про політику на Міжнародному фестивалі документального кіно в Їглаві; нагорода за нове бачення на фестивалі DocsBarcelona; нагорода DOX:AWARD на фестивалі CPH:DOX; 2018 – номінація на «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм»

Заказать и купить билеты на Docu/Хіт. Останні люди в Алеппо можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Кино Docu/Хіт. Останні люди в Алеппо в Харькове состоится 19 мая 2018 г, 19:30, Fabrika Space / платформа "Фабрика".

З 18-го по 23 травня зустрічайте DOCU/ХІТ у Харкові в FABRIKA.SPACE!

DOCU/ХІТ — це найкращі документальні фільми в українських кінотеатрах. З 2016-го року DOCUDAYS UA показує призерів визнаних світових кінозмагань та глядацькі хіти березневого фестивалю.

Останні люди в Алеппо / Last Man in Aleppo

Ферас Файяд / Feras Fayyad, Данія, Сирія / Denmark, Syria, 2017, 104'

Захоплива робота сирійського режисера Фераса Файяда – видатний приклад репортажу безпосередньо з місця подій – простежує зусилля визнаної на міжнародному рівні організації «Білі шоломи», яка складається зі звичайних громадян, які першими поспішають на місце бомбардувань та військових атак у надії врятувати життя. Цей фільм, у якому є як моменти напруги, що викликає шалене серцебиття, так і кадри неймовірної краси, занурює нас у життя трьох із засновників цієї організації – Халеда, Субгі та Махмуда, поки вони намагаються справитися з хаосом довкола і б’ються над постійно присутньою дилемою: тікати – чи залишитися і боротися за свою країну?

Фільм демонструється мовою оригіналу (арабською) з українськими та англійськими субтитрами.

2017 – головна нагорода журі на кінофестивалі Sundance; нагорода за найкраще свідчення про політику на Міжнародному фестивалі документального кіно в Їглаві; нагорода за нове бачення на фестивалі DocsBarcelona; нагорода DOX:AWARD на фестивалі CPH:DOX;

2018 – номінація на «Оскар» у категорії «Найкращий повнометражний документальний фільм»

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber