Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Сумасшедшая комедия в Харькове

Сумасшедшая комедия

Харьков, 23 июня 2017 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Постановка - Олег Русов Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України Костюми - Аліна Горбунова Художник по світлу - Володимир Мінаков, заслужений працівник культури України Тривалість вистави- 2 год. 20 хв. Прем’єра! 18 Дія вистави відбувається у кабінеті доктора Прентіса – головного лікаря психіатричної лікарні, куди приходить молода і красива дівчина Джиральдіна Барклі найматися на посаду секретарки. Хто б міг подумати, що самий звичайний день перетвориться на безумство і герої комедії потраплятимуть у запаморочливу кількість безглуздих, але смішних і заплутаних ситуацій. Всі вони робитимуть помилки, які будуть намагатися виправити, але виправляючи, знову і знову потраплятимуть у пастку божевільного дня.


Заказать и купить билеты на Сумасшедшая комедия можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Сумасшедшая комедия в Харькове состоится 23 июня 2017 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

  • Постановка - Олег Русов

   Сценографія - Тетяна Медвідь, заслужений діяч мистецтв України

   Костюми - Аліна Горбунова

   Художник по світлу - Володимир Мінаков, заслужений працівник культури України

   Тривалість вистави- 2 год. 20 хв.

   Прем’єра!

   18

   Дія вистави відбувається у кабінеті доктора Прентіса – головного лікаря психіатричної лікарні, куди приходить молода і красива дівчина Джиральдіна Барклі найматися на посаду секретарки. Хто б міг подумати, що самий звичайний день перетвориться на безумство і герої комедії потраплятимуть у запаморочливу кількість безглуздих, але смішних і заплутаних ситуацій. Всі вони робитимуть помилки, які будуть намагатися виправити, але виправляючи, знову і знову потраплятимуть у пастку божевільного дня.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber