Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Блез в Харькове

Блез

Харьков, 10 декабря 2016 г, 18:00
Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Постановка - О.Русов.Сценографія та костюми - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.Костюми - А.Горбунова.Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.Прем’єра!Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

Заказать и купить билеты на Блез можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Блез в Харькове состоится 10 декабря 2016 г, 18:00, Харьковский академический украинский драматический театр имени Тараса Шевченка.

Постановка - О.Русов.
Сценографія та костюми - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.
Костюми - А.Горбунова.
Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.
Прем’єра!
Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber