X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Блез в Харькове

Блез

Харьков, 05 марта 2016 г, 18:00
Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка Харківський Державний Академічний Драматичний Театр ім. Т.Г. Шевченка
вул. Сумська, 9
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Другие даты 10.12, 15.01, 27.01
Постановка - О.Русов. Сценографія та костюми - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України. Костюми - А.Горбунова. Тривалість вистави: 2 год. 30 хв. Прем’єра! Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.

Заказать и купить билеты на Блез можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Блез в Харькове состоится 05 марта 2016 г, 18:00.

  • Постановка - О.Русов.
  • Сценографія та костюми - Т. Медвідь, засл. діяч мистецтв України.
  • Костюми - А.Горбунова.
  • Тривалість вистави: 2 год. 30 хв.
  • Прем’єра!

Молодий художник Блез, аби покінчити з безгрошів’ям, робить все можливе, щоби взяти шлюб з дочкою бізнесмена. Та все відбувається всупереч його розрахункам… Ця розважальна вистава, що побудована на комічних прийомах, різноманітних непорозуміннях і помилкових діях її героїв, примусить глядача забути на деякий час про свої насущні проблеми і зануритися в атмосферу веселої комедії з її забавною плутаниною та іскрометним гумором.