Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
фестиваль Благотворительный Марафон "Мечты сбываются" в Харькове

Благотворительный Марафон "Мечты сбываются"

Харьков, 25 апреля 2014 г, 12:00
Holiday Club Holiday Club
пр. Гагарина, 43/2
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
Благодійний фонд «Єдина Родина» запрошує Вас на благодійний концерт, в якому артисти приймають участь на безкоштовній підставі.Зібрані від заходу кошти підуть на розвиток благодійних проектів та адресну допомогу.У марафоні приймають участь:- Олександр Кварта – людина-свято,   учасник полуф і нала конкурс у "Україна має талант"-  Центр дитячої моди «Малахіт» та модельна агенція « Nika - models » з фешн-шоу.-  Фонду Психологічних досліджень з проектом «Лікарняні клоуни в Харкові».-  Вокальна шоу-группа «Нов ые люди ».-  Показовий ансамбль танцю «Джерельце» (ДК Червонозаводського району)-  Ансамбль танцю «Сонцеворот» ( на базі ХНУ ім. Каразіна та Харківської Педагогічної Академії)В рамках заходу відбудеться:-  Благодійний концерт за участю зірок та дітей з обмеженими можливостями спеціалізованого будинку-інтернат смт Шевченково-  Благодійний аукціон дитячої творчості. На аукціон будуть виставлені творчі роботи дітей з будинку-інтернату.- Майстер-клас від вихованця дитячого будинку-інтернат Володимира Колія, майстра з декору кольоровим піском.- інтерактивні заходи Також на Вас чекає д емонстрація відеофільму « Діти про головне ». Мета фільму - через інтерв'ю дізнатися про дітей з обмеженими можливостями і зрозуміти їх потреби. Діти розкажуть про свої мрії, про ідеї, як стати щасливими.Приходьте і станьте частиною цієї історії життя незвичайних, незабутніх дітей!Серед партнерів, які приймають участь у акціях та заходах Фонду будуть представники департаментів: охорони здоров'я, праці та соціальної політики, у справах сім'ї, молоді та спорту.А також керівники медичних лікувальних установ і дитячих будинків-інтернат, та представники громадських та волонтерських організацій.Захід проходить за підтримки Харківського Фонду Психологічних Досліджень (ХФПІ) та ХОМОО «Харківського Центру Волонтерів».

Заказать и купить билеты на Благотворительный Марафон "Мечты сбываются" можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Фестиваль Благотворительный Марафон "Мечты сбываются" в Харькове состоится 25 апреля 2014 г, 12:00, Holiday Club.

Благодійний фонд «Єдина Родина» запрошує Вас на благодійний концерт, в якому артисти приймають участь на безкоштовній підставі.

Зібрані від заходу кошти підуть на розвиток благодійних проектів та адресну допомогу.
У марафоні приймають участь:
- Олександр Кварта – людина-свято,   учасник полуф і нала конкурс у "Україна має талант"
-  Центр дитячої моди «Малахіт» та модельна агенція « Nika - models » з фешн-шоу.
-  Фонду Психологічних досліджень з проектом «Лікарняні клоуни в Харкові».
-  Вокальна шоу-группа «Нов ые люди ».
-  Показовий ансамбль танцю «Джерельце» (ДК Червонозаводського району)
-  Ансамбль танцю «Сонцеворот» ( на базі ХНУ ім. Каразіна та Харківської Педагогічної Академії)
В рамках заходу відбудеться:

-  Благодійний концерт за участю зірок та дітей з обмеженими можливостями спеціалізованого будинку-інтернат смт Шевченково

-  Благодійний аукціон дитячої творчості. На аукціон будуть виставлені творчі роботи дітей з будинку-інтернату.

- Майстер-клас від вихованця дитячого будинку-інтернат Володимира Колія, майстра з декору кольоровим піском.

- інтерактивні заходи

Також на Вас чекає д емонстрація відеофільму « Діти про головне ». Мета фільму - через інтерв'ю дізнатися про дітей з обмеженими можливостями і зрозуміти їх потреби. Діти розкажуть про свої мрії, про ідеї, як стати щасливими.
Приходьте і станьте частиною цієї історії життя незвичайних, незабутніх дітей!

Серед партнерів, які приймають участь у акціях та заходах Фонду будуть представники департаментів: охорони здоров'я, праці та соціальної політики, у справах сім'ї, молоді та спорту.
А також керівники медичних лікувальних установ і дитячих будинків-інтернат, та представники громадських та волонтерських організацій.

Захід проходить за підтримки Харківського Фонду Психологічних Досліджень (ХФПІ) та ХОМОО «Харківського Центру Волонтерів».

 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber