X
Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Балет «Щелкунчик» в Харькове

Балет «Щелкунчик»

Харьков, 12 февраля 2016 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
Продажа закрыта
П.І.Чайковський «Лускунчик» «Лускунчик» казка про мрію, надію і доброту. Тут широкий простір для феєричного, казкового видовища, який представлять дорослим та дітям артисти нашого балету. Дія балету відбувається напередодні Різдва. В цей час всі люди бажають один одному добра, і весь казковий світ ніби танцює разом із героями. Іграшки під новорічною ялинкою, прикрість від зламаної ляльки це і є світ дитячих почуттів, переданий у фантастичній музиці Чайковського. Але цей світ на очах дорослішає, і мрія про прекрасного принца цілком здатна перетворитися на реальність. Продолжительность 2ч.

Заказать и купить билеты на Балет «Щелкунчик» можно любым удобным способом - банковской картой VISA/MasterCard, онлайн через интернет, а также наличными - в кассе или курьеру, если закажете билет с доставкой.

Спектакль Балет «Щелкунчик» в Харькове состоится 12 февраля 2016 г, 18:30.

П.І.Чайковський «Лускунчик»

«Лускунчик» казка про мрію, надію і доброту. Тут широкий простір для феєричного, казкового видовища, який представлять дорослим та дітям артисти нашого балету.

Дія балету відбувається напередодні Різдва. В цей час всі люди бажають один одному добра, і весь казковий світ ніби танцює разом із героями. Іграшки під новорічною ялинкою, прикрість від зламаної ляльки це і є світ дитячих почуттів, переданий у фантастичній музиці Чайковського. Але цей світ на очах дорослішає, і мрія про прекрасного принца цілком здатна перетворитися на реальність.

Продолжительность 2ч.

 
Подпишись на KARABAS.COM в Telegram