Задать город Харьков по умолчанию? Да, согласен / Нет, спасибо
спектакль Лебединое озеро в Харькове

Лебединое озеро

Харьков, 21 февраля 2018 г, 18:30
ХАТОБ ХАТОБ
г. Харьков, ул. Сумская, 25
Харьков
+380445905555
180 - 200 грн.
Другие даты 26.03
До события осталось:
2018
1
21
18
30
  • Минут
  • Часов
  • Дней
П. Чайковський «Лебедине озеро». Романтичні образи цього балету хвилюють і дорослих і юних глядачів, а Білий Лебідь давно вже став символом балетного мистецтва. До речі, цим класичним спектаклем відкривала свій перший сезон балетна трупа Харківського театру опери і балету в далекому 1925 році. Балет «Лебедине озеро» П.І. Чайковського – знаковий спектакль для ХНАТОБу. Саме цим балетом відкривала свій перший сезон балетна трупа нашого театру в далекому 1925 році. І далі «Лебедине озеро» стало ніби провідною зіркою для всієї історії становлення та розвитку харківського балету. Легенда нашої сцени – зіркова пара Світлана Коливанова та Теодор Попеску – запропонувала таку інтерпретацію образів головних героїв, яку дбайливо підтримує в сучасних постановках балету нове покоління танцівників. Цікаво, что перші у житті гастролі молодої солістки Великого театру М. Плісецької відбулись на харківській сцені саме в «Лебединому озері». Слава харківського балету, завдяки досконалості постановки з оригінальною хореографією М. Петіпа та Л. Іванова, супроводжувала гастролі балетної трупи на багатьох найвідоміших сценах світу. Вона і зараз продовжує збирати захоплені відгуки. Казковий сюжет «Лебединого озера» П. І. Чайковського за мотивами старовинної німецької легенди розповідає про прекрасну дівчину, перетворену чаклуном на білого лебедя. Образ чарівної Одетти відтіняє повна її протилежність – чорний лебідь Оділія – емоційна, пристрасна та ефектна злодійка. Партії обох героїнь за традиціями виконує одна балерина, розкриваючи контрастний спектр образно-емоційних станів. У сценографії архітектура палацу, чарівні пейзажі, оточуючі головне місце дії спектаклю – лебедине озеро – стали тим тлом, на якому розгортається драма, фантастична і у той же час цілком реальна. Це романтичний балет, в якому виразно звучить захоплююча і несамовита в своїй експрессії тема кохання, одна з кращих мелодій, що була написана П. Чайковським і досконало відтворена у хореографії на балетній сцені. Тривалість: 3 год.

Лебединое озеро в других городах:

17сб марта, 2018

Днепр (Днепропетровск)Днепропетровский...

18:00 50 - 350 50+ шт. купить

Заказать и купить билеты на Лебединое озеро можно онлайн через интернет. Оплата наличными возможна при покупке в кассе или курьеру (при заказе билета с доставкой).

Спектакль Лебединое озеро в Харькове состоится 21 февраля 2018 г, 18:30, ХАТОБ.

П. Чайковський «Лебедине озеро».

Романтичні образи цього балету хвилюють і дорослих і юних глядачів, а Білий Лебідь давно вже став символом балетного мистецтва. До речі, цим класичним спектаклем відкривала свій перший сезон балетна трупа Харківського театру опери і балету в далекому 1925 році.

Балет «Лебедине озеро» П.І. Чайковського – знаковий спектакль для ХНАТОБу. Саме цим балетом відкривала свій перший сезон балетна трупа нашого театру в далекому 1925 році. І далі «Лебедине озеро» стало ніби провідною зіркою для всієї історії становлення та розвитку харківського балету. Легенда нашої сцени – зіркова пара Світлана Коливанова та Теодор Попеску – запропонувала таку інтерпретацію образів головних героїв, яку дбайливо підтримує в сучасних постановках балету нове покоління танцівників. Цікаво, что перші у житті гастролі молодої солістки Великого театру М. Плісецької відбулись на харківській сцені саме в «Лебединому озері».

Слава харківського балету, завдяки досконалості постановки з оригінальною хореографією М. Петіпа та Л. Іванова, супроводжувала гастролі балетної трупи на багатьох найвідоміших сценах світу. Вона і зараз продовжує збирати захоплені відгуки.

Казковий сюжет «Лебединого озера» П. І. Чайковського за мотивами старовинної німецької легенди розповідає про прекрасну дівчину, перетворену чаклуном на білого лебедя. Образ чарівної Одетти відтіняє повна її протилежність – чорний лебідь Оділія – емоційна, пристрасна та ефектна злодійка. Партії обох героїнь за традиціями виконує одна балерина, розкриваючи контрастний спектр образно-емоційних станів.

У сценографії архітектура палацу, чарівні пейзажі, оточуючі головне місце дії спектаклю – лебедине озеро – стали тим тлом, на якому розгортається драма, фантастична і у той же час цілком реальна. Це романтичний балет, в якому виразно звучить захоплююча і несамовита в своїй експрессії тема кохання, одна з кращих мелодій, що була написана П. Чайковським і досконало відтворена у хореографії на балетній сцені.

Тривалість: 3 год.

Подробнее
Свернуть
Подробнее
 
 
Подпишись на KARABAS.COM в Viber